Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már anális orgazmusotok? Hogyan sikerült elérni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ja, volt többször is, jo partnerel
2019. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Mindig van, amikor ujjazom a popsim. Pasival még nem csináltam.

Először csak úgy tudtam elélvezni, ha közben izgattam a csiklómat is. Aztán valahogy annyira megtetszett, hogy ma már, ha csak hátul ujjazom magam, csikló nélkül is sikerül elélveznem.

2019. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Igen volt, szinte mindig van ha a análisan vagyok izgatva.

Ujjazással, anális szexszel

2019. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nálam meg pont fordítva. Ujjazástól nekem még nem volt soha. Mondjuk magamnak nem is nagyon szoktam izgatni csak úgy. Anális szex során viszont már előfordult, hogy elmentem közben.
2019. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Fiú vagyok, de exem nagy análfüggő volt. Kifejezetten igényelte seggbe.

Amit javasolni tudok, az valami síkosító(vagy nyál:P) sok nyelves/ujjas játék, és gyengédség eleinte. Aztán persze lehet keményebben, tövig, stb, de mindenképpen csak fokozatosan toljátok.

Ő mindig így szerette, eleinte gyengéden aztán pedig egyre durvábban. Fontos hogy kitapasztaljátok a másikat.

2019. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!