Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar megujjazni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megujjazni a párom? 19/L

Figyelt kérdés
Szex közben nincs orgazmusom, igy még utána is szeretném ha a párom foglalkozna velem. Ennek ellenére nem igazán hajlandó erre, ha kérem is ennyit mond: ha ennyire akarok, megcsinálom... Mintha teher lenne neki, miközben ő elvárja, hogy leszopjam. Miért nem akarja? Vagy csak fura neki hogy még a farka után az ujjait szeretném? Mit mondjak hogy ne bántsam meg, csak élvezni akarom, de valamiért nem megy annyira. Van amikor a szexet is unom, vannak olyan pozíciók amik semmi élvezetet nem okoznak nekem. Ezt a páromnak nem tettem szóvá. Mit csináljak hogy javuljon a szexuális életem?
2019. okt. 23. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik párt...
2019. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

MEnnyi ideig tart maga az aktus?

Ha elvárja a szopást, ő kinyal?

2019. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi kielégül, olyankor minden érdekli, csak a szex nem. Mi nem úgy vagyunk programozva, mint a nők. Még azelőtt kell, hogy kielégítsen, mielőtt ő elmegy. Te orgazmus után is ki tudod őt elégíteni, fordítva viszont nagyon ritka.
2019. okt. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod nem ért ahhoz amit csinál...
2019. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyikőtök sem ért hozzá.

Mit kéne tenni? Beszélni vele elmondani h mi a helyzet. Ha földreülteti akkor lehet h van ambíciója változtatni. Ha nem, akkor neked kell váltani.

2019. okt. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem ért hozzád .

Hogy megdug az egy dolog./valahonnan megtudta,hogyan kell/

2019. okt. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nem túl kicsi neki? Exemmel volt ilyen gondom...
2019. okt. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyalni szokott? Ha igen meddig, és hogyan? Részletesen írd le.

Egyébként 3 megoldás is van erre.


1. Addig nem mehet el, míg neked nem sikerül.

A felajzott férfi, többet nyújt mint a kielégült. Hiszen amint elsül, kb semennyire nem fogja érdekelni, hogy veled mi újság. Ezt nevezik sarkosítva érzelmi labilitásnak. Szeret, mert van hova ürítenie. Ha valóban szerelemmel szeretne, jobban foglalkozna veled, mint magával.

Az én párom pl el sem tud addig menni míg nekem nem sikerül legalább egyszer. Fusztrálja ha nem sikerül.


2. Leülsz vele, és közlöd vele, hogy vagy jobban foglalkozik veled vagy nincs szopás stb...


3. Elhajtod a francba és találsz egy olyan férfit, aki valóban szeret.

Nem mondom, hogy ez a leghelyesebb megoldás. Ami rossz, előbb próbáld megjavítani. Ha nem megy, mehet.


22L

2019. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki,hogy nem jó a szex, változtassatok. Mutasd meg neki,hogy neked hogyan jó, nyaljon ki élvezésig utána ő is betehet. Addigra 100%,hogy elég nedves leszel és ráhangolódsz a dologra. Hogyha nem hajlandó magátol megtenni mindent érted akkor te nem jelentesz neki eleget. Ez önzőség! Előbb utóbb,ha nem lesz változás úgyis szakítani fogtok. Még igyekezz beszélni vele próbálkozzatok, de hogyha nem akarja akkor sajnos kevésbé önző srácot kell találj.
2019. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagytok egyformák a szex terén és igazaból ha már most ilyen próblemás 'nincs orgazmusod' mi lesz kesőbb!

Már most keresnék mást helyedben!

2019. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!