Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszokták a pasik gondolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokták a pasik gondolni magukat ha szexkapcsolatot akarnak egy nővel mert nincs idejük másra, de a nő többet akar így nem megy bele, szokott ebből párkapcsolat lenni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 16. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Annyira ostobák vagytok ti nők... mégis miért lehetne belőle? Ez a nincs ideje másra csak duma mert ha akarná akkor lenne több ideje is viszont csak dugni akar összejárni veled. Vagy csinálod vele vagy nem. 26/F
2019. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne almodozz, ha tobbet akarnanak, akkor ugy fognak kozeliteni.
2019. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Eléggé összetetten tetted fel a kérdést. Ha a pasik szexkapcsolatot akarnak, akkor azt akarnak és nem többet.

Nem hinném,hogy azért mert nincs idejük párkapcsolatra, inkább azért mert nem vágynak párkapcsolatra, a szexre viszont igen.


Arra,hogy ebből párkapcsolat legyen kevés példa van, és nem meggondolás kérdése az sem. Nem annak tervezi de érzelmek alakulnak mindkét fél részéről, függetlenek, és működőképesnek látják párkapcsolatként is.


Aki ilyenbe kerül ne reménykedjen inkább, nem érdemes.

2019. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem eddig minden kapcsolatom így indult szinte. Mindegyik csaj belém szeretett eddig. Én is szívesen benne vagyok kapcsolatba is ha vonzó, és jó is a csaj a szexben is.
2019. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lehetne?

48Ffi

2019. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Az a 8 centis vágás számít a lábad között szexkapcsolatban, esetleg még a szád. Ilyenkor a fejedet rusnyának találja a pasi egy kapcsolathoz a modorodat meg addig elviselhetőnek, amíg nem talál szebb mellű/puncijú/fejű csajt...
2019. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen megszokták!

Nekem is volt ilyen barátság extrákkal kapcsolatom egy nővel, de egy idő után azt akarta, hogy gyakrabban menjek. Na abból már nem kértem. Többek közt mert akkor kapcsolatban is voltam, megy 50km- re lakott tőlem.

2019. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!