Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, eddig hány pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, eddig hány pasival voltatok egyszerre együtt maximum?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 07:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2
2020. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

1


A tobbiek nem ertik a kerdest. vagy tenyleg ilyen sokan gangbangeznek?

2020. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

1 pasival voltam egyszerre

Hármas érdekel de ahhoz bizalom kell azért.

2020. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
1
2020. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Harom olasszal. Kettovel akartam, nagyomn tetszettek. Erre elokerult egy harmadik, aki
2020. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-os, veletlenul felbeszakadva kuldtem. Harom. En kettobe mentem bele, nagyon tetszett mind a ketto. Aki karorvendeni akar, tegye. A berelt lakasukban voltam, de elokerult egy harmadik, aki nemcsak nem tetszett, de o volt az alfahim. A masik ketto felt tole. Nagyon gyengedek voltak hozzam, de a ketto helyes onnantol fogva nagyon visszafogott lett. Volt annyi helyzetfelismeresem, hogy nem tiltakoztam a ronda ellen. Az ijeszto az volt, mikor a ket helyes feloltozott, es otthagytak egyedul a lakasban ezzel a seggdugasz fekete hajuval.

Nem volt ugyan durva, de ivott biztos, az istennek nem tudott elmenni. Csunyan kellett angolul beszelnem, hogy vegre szabaduljak.

Nekem erdekes tanulsagos emlek akkor is. Nem banom, mivel qrvara visszafogottan elek maskulonben. De kosz, nem. Aki nem tetszik, azzal nem.

2020. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!