Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet izgatja a körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet izgatja a körül metélt himvessző. Az kéri karácsonyra metéltessem magam körbe. Ti megtennétek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Hat en biztosan nem!

És ha karácsonyra kéri akkor már most meg kell csináltatnod mert kb 4 hétig nem élhetsz nemi életet és a teljes gyógyulás is több hónap.

És mi van akkor ha mégsem tetszik neki? Nincs olyan hogy vissza várják.

Nem tudom milyen a kapcsolatotok de mi van ha egyszer kiadja az utad és az új barátnő jelölt a bőrös virslit szeretné?

2019. okt. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Kizárt. Próbáld ki milyen érzés úgy hordani a dákót, hogy visszatolod a bőrt. Hamar rájössz, hogy eszméletlen kényelmetlen.

Amerikában most nagyon felkapott téma lett, hogy már mindenki orrba szájba csináltatja és már kampányolnak kb ellene. Buszok oldalán meg minden. Durva mozgalom lett.

A férfiak jelentős százaléka soha életébe nem tud hozzászokni. Rossz belegondolni, hogy kicsi gyerekeket miknek teszik ki...

2019. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Én körül vagyok metélve

25F

2019. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

1. Ez a beavatkozás azok közé tartozik, amiket sokkal okosabb még gyerekkorban megcsináltatni, mert felnőtt fejjel sokkal fájdalmasabb és hosszabb a gyógyulási idő (ilyen a mandulaműtét is).

2. A fityma eltávolításával sok, a kéjérzetért felelős idegvégződésnek is búcsút mondhatsz. Sokan amondók, hogy az a jó, mert akkor tovább bírja az ember a menetet. Döntsd el, hogy te így akarod-e megoldani, hogy egy acélfszú, fáradhatatlan sexmachine légy, vagy tréninggel, tanulással.

3. A kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad megoldás: húzd hátra a fitymád, és élj ezentúl így! Az egyik hozzászóló ugyan megpendítette, hogy kellemetlen érzés, de az első egy-két hetet kell kibírni. Ha megszoktatod úgy a makkodat, strapabíróbb lesz (nem fogsz felállni mindenre), méretesebb is lesz. Lehet, hogy a kezdeti időszakban a kiszáradó makkot kenegetni kell majd valami hidratálóval. Az egészhez persze anatómiai adottságok is kellenek, mert a túl sok fityma / túl kicsi makk / túl rövid fitymafék mind hátrányos tényező a csupasz makkos élet megkezdéséhez, ha ezek valamelyike vagy mindegyike fennáll, akkor tényleg csak a metélés marad, ha a csajod erre nedvesedik.


(Nem kérem a szokásos privátokat azoktól, akik ilyenkor mindig rámírnak, hogy meséljek, nekem hogyan csupasz a makkom 20 éve.)

2019. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én körül vagyok metélve 10 éves korom óta, nem gond, mereven pont olyan mint fitymával.


A helyedben azt kérném hogy előbb ő csináltassa meg a melleit. Csak hogy érezze milyen tahóság ez a részéről.

2019. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha téged a baba punci izgat meg a Nagy szilkon csöcs szerinted a barátnőd megcsináltatná? Még te lennél a paraszt..


Ha nincs e.ü. problémád akkor nem hiszem h megcsinálják TB támogatottan, max jó pénzért

26N

2019. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem! De milyen màr karàcsonyra metèlt pèniszt kèrek 😆🤪
2019. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha semmit ne változtass meg magadon a másik kedvèèrt, amit te nem akarsz, pláne ne maradandó változtatásokat. Ha szeret,

elfogad úgy, ahogyan vagy. Igaza van a 2-nek. Ès ha szakítotok, a következőnek meg nem tetszik?! Tőlem egyszer azt kèrte a pasim fessem kèkre a hajam, mert neki bejön. Megtettem. De egy hajfestès teljesen más kategória, mint a körülmetèlès. Èn ha nem tetszik visszafestem, de a te fitymád senki nem varrja vissza. Ami nem visszafordítható, helyrehozható, abba nem szabad csak a másik kedvèèrt belemenni.

2019. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon össze illetek.

A csajod nem meri megmondani hogy gyenge vagy a szexben, így utal rá hogy hátha javulna valamit a teljesítményed.

Vagy esetleg nam mosod rendesen és be büdösödik alatta és így azt gondolja hogy jobb lesz.

SZóval először csinálj egy önkontrollt és aztán hátha rájössz valamire.

2019. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!