Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a világban csak prostitu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a világban csak prostituáltak jutnak a 30 év feletti, tapasztalatlan férfiaknak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 23. 14:35
1 2
 11/14 orton ***** válasza:
#7 mi masra van ido a mai vilagban ahol minimum 9 orat tolt a munkahelyen es legalabb egy orat utazik osszevissza? Egyebkent semmi koze. Ott a net az ismerkedesre. Ha meg kover valaki lehet valtani az etrenden es kondiba jarni.
2019. dec. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem a tapasztaltság a fontos elsősorban,hanem az hogy hogy nézel ki testalkat,arc,haj stb...Fontos persze az anyagi része is,mert az szerintem egy pasinak sem túl vonzó,ha a csaj egy takarító 120.000Ft-ért meg igénytelen,azzal nem lehet közös életet kezdeni,még ideiglenes élettársi szinten sem,azonos társadalmi osztály és "hasonló" kinézetű csajoknál kell próbálkozni,ha az embernek van egy kis önkritikája...
2020. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonymousreview60 ***** válasza:

Én 38 évesen veszítettem el a szüzességemet egy tánciskolában felszedett csajjal. Én 183cm, 89 kg, 13 cm/3,8 cm.

Valóban ki kellett lépnem a napi rutinból.

#2:Mik a látható okok, amiket említesz?

2020. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha ez utóbbi eset valóban megtörtént, akkor nagyon őszintén gratulálok hozzá! Én már majdhogynem végleg feladtam 31 évesen az egészet.
2020. jan. 12. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!