Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mi az igaz, kérlek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi az igaz, kérlek titeket ne kövezetek meg tudatlanságom miatt tapasztalatlan vagyok. A helyzet hogy a barátnőm aki ő nekem az első azt állitja hogy nem lehet rászoritani a puncijával az én farkamra?

Figyelt kérdés
Ugyan is mikor egyszer szexeltünk nagyon rászoritott a farkamra és mondtam hogy ne szorisson rá mert így hamar elmegyek. Azt mondta nem is lehet rászoritani ezt nem lehet irányítani magátol szorit rá. Most mi az igazság rá tudnak a nők vagy sem és most hazudott?

2019. okt. 15. 07:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rátudunk szorítani.
2019. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rá tudok szoritani
2019. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rálehet
2019. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hamari válaszadást nem értem miért mondott ilyet és most becsapva érzem magam. Lehet nem is élvezi és ezzért mondta
2019. okt. 15. 08:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az összefüggéseket nem értem, de igen, rá lehet szorítani. Ettől függetlenül gondolom még ő is fiatal, és lehet nem tud róla, vagy csak neki még nem megy szándékosan.
2019. okt. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudnak. Ajjaj 😄
2019. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudunk tudatosan de csak az tudja irányítani az izmáig aki intim tornázik

A barátnőd valószínűleg nem intim tornázik szóval nem is volt szándékos illetve szűk volt még

2019. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már ebben hazudik neked, vajon mi minden lehet még...
2019. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá lehet, de pl orgazmusnál nem direkt csinálja egyik nő se, és ha kezdő akkor valószínűleg nem is tud róla hogy rászorít. Bár ezek szerint te is ugyanolyan tudatlan vagy, ha elég érett lennél akkor tudnád hogy ez természetes és nem tudja kontrollálni. Hiába szólsz rá, ez ilyen. Én is volt hogy orgazmusnál úgy rászorítottam a pároméra hogy fájt neki, de én még csak arról se tudtam hogy rászorítottam. Ezt a női test magától csinálja.
2019. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem képes rá, gyenge az izomzata. Ez olyan, mint ahogy egyes férfiak is látványosan be tudják feszíteni a péniszüket, én meg pl minimálisan tudom csak.
2019. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!