Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban születésnapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés
Ha mind a ketten egyedülállóak vagytok, kb. hetente egyszer találkoztok, napi szinten kommunikáltok, elvárható, hogy a férfi megajándékozza a nőt születésnapja alkalmából? Nem az ajándék értéke a fontos, hanem a gesztus.
2019. okt. 24. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valami szexszel kapcsolatos
2019. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szexpartnerem azt se tudja mikor van a szülinapom es nem is kell tudnia
2019. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvárni nem kell de én a férfi helyében azért csak gondolnék erre is hamár összejártok.

Az se mindegy hogy mennyire beszéltek másról.Vagy hogy tudja-e mikor van a születésnapod.

2019. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp ajándékozza meg mert jól fog esni a lánynak! :)
2019. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátoknál csak simán valami meghívás valamire, ha szokott lenni. Vagy együtt elmegyünk valahova. Nem kell nagy feneket keríteni ennek, de tényleg lehet valami szexszel kapcsolatos akár.
2019. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha napi szinten kommunikáltok, akkor én ezt többnek látom mint sima sexkapcsolat, inkább barátság extrákkal, így szerintem illik megajándékozni a másikat.
2019. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fent van az adatlapomon a születésnapom, tudja mikor van.
2019. okt. 24. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:
En megajandekoztam. De nalam nincs olyan, hogy csak szex. En meg olyeakor is kicsit szerelmes vagyok a partnerembe es megvan az intimitas.
2019. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Parfüm (ha eddig ez kimaradt)

Ízlését ilyen téren csak ismered, és ahhoz hasonlót veszel.

Drágát, vagy olcsóbbat attól függően hogy bírja a pénztárcád

2019. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvárni sosem szabad az ajándékot, az ajándékozás egy gesztus amivel jelzed, hogy fontos neked az illető. Ha ffi vagy akkor nyugodtan, valami nem túl drága, de személyes ajándékkal lepd meg. Ha viszont lány vagy és ez nem történt meg... na akkor tudod, hogy emberileg mennyire számítasz az illetőnek.
2019. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!