Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy méretű dildoval, vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy méretű dildoval, vibrátorral maszturbáló csajok élvezik az átlagos méretű férfivel a szexet?

Figyelt kérdés

Ok hogy sok módon lehet örömet okozni, de a közösülést is élvezik, nem kicsi nekik a mű után az igazi?

Mekkora műdákót használsz, ill. használ a párod? Ehhez képest, mekkora az igazi?



2019. okt. 24. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Azt is lehet persze mert ott nem csak a pénisz van hanem ezernyi más is

A dileo 22 centis a mostani barátom 18 korul

2019. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Inádnám csinálni egy csajnak nálam sokkal nagyobb dildóval...
2019. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen élvezik, persze attól is függ hogy ama pasi hogy tudja "használni" amije van és legfőképpen az, hogy mennyire szimpatikus az illető (nem a nettó farkat élvezik a nők, hanem az együttlétet, a partnert egyben).
2019. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En pont ezert vettem vekonyabb dildot. Nem akartam h kitagitson. Hossz az szerintem ebben a kerdesben lenyegtelen:)
2019. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki tágít annak számítani kell rá, hogy utána már nem, vagy nemigazán elégíti ki igényeit egy átlagos méretű férfi szerszáma. Valóban sok féle kép lehet örömet okozni. Ha egy nőnek ilyen irányú igényei vannak, az nem fogja elvárni egy férfitól sem, hogy 25/7 centis mérete legyen. Azt fogja igényelni, legyen fantáziája, legyen társa a játékban, a perverzióiban.

Nekem egy ilyen barátnőm volt. Ezer éve voltunk barátok, majd kölcsönadott egy perverziókkal teli regényt, amely egy kurtizánról és perverz lányai életéről szólt. Abban igen részletesen tagolták a női tágítást, öklözést. Miután megállapította ismerősöm, hogy tetszett nekem a könyv, nagyon hamar a szeretőm lett. Nagyon tüzes, szenvedélyes nő volt, számtalan perverzióval. ;-)

2019. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!