Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen vibrátort vegyek? Annyi fajta van hogy azt se tudom melyiket vegyem

Figyelt kérdés
Hosszu tavra terveznek szoval nem akarok gatyit venni. 5000ft tol 30.000ft ig csomo fele van. Sima egyenes vagy olyat vegyek amin csikloizgatos fulecske is van? Melyik jobb szerintetek? A csikloizgatosnal a huvelybe csak rovidebb reszt tudsz bedugni, viszont az egyenes vibrinel a teljes hosszt lehet hasznalni. A rezges allitasanal mire figyeljek? Van ahol a rezges ritmusat allithatod csak, de van amelyiknel a rezges intenzitasat erosseget is tudod allitani. Total nem tudom melyiket kene valasztani:D ha tudtok linkelhettek is h milyen a tietek
2019. okt. 24. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vàlassz engem 26f
2019. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Hiszi a piszi, Bélus.
2019. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ok akkor ne válassz nekem a te boldogságod a legfontosabb;)
2019. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dildó jön be, abból a zselés. A rezgés engem nem izgat, kb semmi.
2019. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert nemlehet normalis valaszokat irni...

utolso: lehet, az nekem is van de szeretnemkiprobalni a rendes vibratort is

2019. okt. 24. 18:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szilikonos vibri, nekem bejött
2019. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy akarod használni, a baciban vettem csiklóizgatóst, nekem nem jött be.


[link]


4. vagyok. Másnak bejön, ezt ki kell próbálni.

2019. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más típusú, formájú, kialakítású fog bejönni, úgyhogy ebben senki sem fog tudni "személyre szabott" tippet adni. Menj be egy shopba és nézd meg őket, kérd az előadó segítségét, nyugodtan megfoghatod, megtapogathatod. Nem kell feltétlenül a 30 ezrest venni, semmivel sem tudnak többet mint egy jó minőségű 15 ezres.
2019. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 érdeklődő35 ***** válasza:

Te midet szeretnéd izgatni?

Vannak a csiklóizgatók magic wand ok, womanizert, satisfyer,

A g pontosak hüvelybe,

illetve a kettő egybe a "nyuszisak"

2019. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!