Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy választotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy választotok magatoknak vibrátort?

Figyelt kérdés

A tesómét láttam már, ő a nagyseggű széles csípőjű csajok közé tartozik, de nemrég láttam az egyik barátnőjéét (amikor nála voltunk), aki egy vékony csaj és neki nagyobb volt mint a tesómnak, szerintetek mért?

Pedig elméletbe a tesóm lenne az aki jobban bírná a nagyobbat, de még ő is meglepődött rajt hogy a barátnőjének mekkora van.



2019. szept. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért bírná jobban a testvéred? Fejtsd már ki kérlek.
2019. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A tesóm 64 kiló 170cm (nagy fenék széles csípő).

A másik csaj max 50kiló és úgy 170 centi (deszka alkat).

2019. szept. 25. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkattól, súlytol, magasságtól független, hogy ki mekkorát tud maximálisan magába fogadni.
2019. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsik vannak és elég is... van egy szilikon dildó és egy nyuszis vibri csiklóizgatós..
2019. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a testsúly/magasság/alkat és a között ki mekkorát szeret, mekkorával élvezi, mennyire tágul, mekkorát képes befogadni. Kb. mint a férfiaknál a láb/fül/orr akármilyen méret és a péniszhossz között sincs összefüggés. Mindenki olyat vesz ami neki szimpatikus, szilikonos/fém/műanyag/recés/sima/rezgő/hajlított/egyenes/ilyen-olyan kütyüvel ellátott. Ez kérem a XXI. század nem szégyen ilyesmibe beruházni - ha normális a partner tetszeni fog neki is, egészségetekre!
2019. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A test méretnek semmi köze az ilyenhez.

Férfiaknál is van a 190 centi és 12 a fütyi.

Vagy 160 centis és 20 a fütty.

2019. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a testmérettől függ. Én testesebb vagyok mint a tesód, mégis kisebb vibrim van. Először ilyen 17-18 centiset rendeltem, élethű szilikonos, mégis nagy volt, pedig férfiaknál még jó volt. Így van két kisebb is, meg ilyen picikék is, amik csak rezeknek, csiklóizgatáshoz.


26/N

2019. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem test alkat függő hogy ki mekkorát bír

Hanem attól hogy izgalmi állapotban mennyire nyúlik és tagul meg a hüvely.

N

2019. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!