Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Félig) roma lányként csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Félig) roma lányként csak roma fiúnál van esély normál kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Itt is mindig csak azt olvasom, hogy kipróbálnák milyen cigány lánnyal, de nem lennének vele, mert a "vér nem válik vízzé"

2019. okt. 24. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Tobbnyire igen.
2019. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Küldjél fotót!
2019. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
87%

Nos, alapvetően függ a szocializálódásodtól a dolog, meg a családodtól.


Előbbi rövid távon szűrő, utóbbi meg picivel hosszabban.

2019. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem,ha normális vagy esve jössz valakinek akkor nem hiszem h számít h milyen nemzetiségű vagy
2019. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyelj... talán egy hosszas ismerkedés után esetleg...
2019. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
ez mekkora marhaság! de miért is itt keresed a választ? tapasztalatom szerint a félvér csajok sokkal vagányabbak,felvágósabbak,forróvérűbbek,ez a süket duma pedig amit leírtál talán ha 50 évvel ezelőtt volt igaz. ma már számtalan olyan kapcsolat van amiben cigány az egyik fél,jó lenne ha magad mögött hagynád ezt a sztereotip dumát azoknak akik abban akarnak dagonyázni.
2019. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 StevenUp ***** válasza:
77%

Legtöbb esetben nem azzal van gond hogy valaki roma.. Ez inkább az életvitelről szól.

Ha úgy élsz úgy viselkedsz mint egy roma akkor nem fogsz kelleni értelmes embernek.

Viszont ha a hátad mögött tudod tartani azt hogy mi a származásod és egy kedves vicces lány vagy akkor miért is lenme akadály?

A vér tényleg nem válik vízzé mert nekem is majdnem lett egy roma barátnőm akinél a probléma nem vele volt hanem az apjával aki azt mondta hogy a fehér ember Hitvány és gyenge és nem való romának...

Addig tépte a száját mig a lánya megunta és lapátra tett mielőtt bármi is lehetett volna... Pedig kedves és okos lány volt csak nem tehetett róla hogy ostoba szülei vannak...


Nézz magadba és a belső tulajdonságaid alapján ítéld meg magad és ne amiatt amit kívülről esetleg látnak.

A külső csak porhüvely...

2019. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, sok múlik a viselkedéseden, kultúráltságodon, műveltségeden, baráti köröd, családod szintjén, színvonalán.
2019. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
én nem így gondolom :)
2019. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, de ha a család olyan akkor lehet én személy szerint hanyagolnám.

Félig romaként szerintem simán van esélyed bárkinél.


24/f

2019. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!