Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha vágyom rá de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsisbarbi kérdése:

Mit tegyek ha vágyom rá de félek is tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nyáron ismertem meg és már az első találkozásunk alkalmával vonzódni kezdtem hozzá. Egész nyáron egy helyen dolgoztunk stb stb. Eléggé összemelegedfünk de nem történt semmi. Most felhívott magához iszogatni és tudom hogy ha felmegyek hozzá meg fog történni a szex. Egyszerűen nincs ember akit ennyire kivántam valaha mint őt, viszont én csak 19 vagyok ő pedig 26. Nagyon félek hogy béna lennék, nem tudnám elengedni magam, meg akarnék felelni neki, hiszen még elég kislány és tapasztalatlan vagyok hozzá. Ti mit tennétek a helyemben?

2019. okt. 24. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem vagy szűz igaz?

Ha tényleg jó a viszonyotok és kívánod is vele a dolgot akkor tedd meg.

Minden első alkalommal ezt fogod érezni és az se kizárt hogy ő is pont ennyire izgul mint te ( lehet ő is feltette itt a kérdést:D )

Amikor a párommal összejöttünk en is ilyen dilemmában voltam de már 10 év alatt jól össze szoktunk.

2019. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz elrontani semmit, csak engedd el magad, meg kicsit koncentrálj a dologra. Na meg ne ess szét pszichésen, figyelj a védekezésre meg ilyesmi, nem kell mindent engedni.
2019. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vonzódsz hozzá, akkor biztonság kedvéért tegyél be a tasidba pár óvszert, ugorj el a kozmetikushoz fazonírozni, gyantáztatni amit kell, vegyél fel egy csinos fehérneműt és menj fel hozzá.

Ne görcsölj rá, hagyd hogy a pasi vezessen és érezd magad nagyon jól - kb. ennyi a dolgod, egészségedre :)

2019. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel hozzá, és engedd el magad. Ha ennyire vonzódsz hozzá, és irányítanak az ösztönök nem lesz semmi baj szerintem:) (Mindenképp védekezzetek, ahogy az előttem váaszadó is írta.)

21/L

2019. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszelj rá. Kérd meg, hogy szóljon, ha valami nem jó, hiszen abból tanulsz.


Továbbá, az alkohol is oldani fogja a feszkót. Ne izgulj.

2019. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ne szexelj vele egyből ne legyél rib_anc
2019. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj fel hozzá! Elöbb-utóbb úgyis meg fog történni, akkor inkább olyannal akihez vonzódsz is! Csak tanulhatsz tőle! De védekezzetek!
2019. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mizu? Megvolt? 😊
2019. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!