Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről légfőkép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről légfőkép a nők véleménye érdekelne, de pasik is írhatnak, csak mindenki írja oda a végére a nemét?

Figyelt kérdés
hármasban voltunk 2 srác és egy nő, a csaj azt kérte hogy egyszerre élvezünk el a szájába. mikor oda került a sor elkezdte egyszerre szo,pni és közben egymáshoz is dörzsölte, és egyszerre élveztünk a szájába, verte közösen a fa.kunkat. szerintetek ez már biszex kategória?
2019. okt. 25. 12:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
persze nem tetszenek a pasik, és nem is értünk egymáshoz, de az elég jó volt, persze ha hangsúly nem azon van hogy azért volt jó mert a másik, far..ok hozzám ért
2019. okt. 25. 12:41
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Itt az őszi szünet hülyegyerek?? xD
2019. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 mi bajod, ez az egyetlen örömöd az életben? mi rosszat kérdeztem, komolyan érdekelne mások véleménye. kivéve az ilyen frusztrált emberekére nem vagyok kíváncsi
2019. okt. 25. 12:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi biszex vonás nincs. N
2019. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi, és mindenki másnak is aki értelmesen szol hozzá
2019. okt. 25. 12:57
 6/16 anonim ***** válasza:

“persze nem tetszenek a pasik”


Most te milyen pasikról beszélsz?

2019. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
semmilyen pasi nem tetszik, a mellettem állóra gondoltam, és normális esetben a gondolattól is kirázz a rideg hogy egy másik pasi hozzám ér, de mivel akkor nem zavart hogy egyszerre van a nő szájába a far.unk és ki se vettük a szájából, én szerintem ebben nincs semmi biszex dolog, de érdekelne mások véleménye is
2019. okt. 25. 13:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem nőktől kellene kérdezned, azzal, hogy nőktől akarod tudni a választ az jön át, hogy:

1: te sosem voltál még hármasban

2: te csajokat keresel olyan privát szövegekkel, hogy "és neked tetszene egy ilyen hármas felállás?"


amúgy meg ilyen a hármasban, hogy pont egyszerre menjetek el, úgy, hogy nem vagytok profi szakmabeliek, lehetetlen

2019. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha csak a nő izgatott és nem a másik pasi, vagy annak a farka akkor nem biszex. Biszex akkor leszel ha egy másik pasitól izgulsz be, érzel nemi vágyat. A többes, a nő által végzett szimultán orál, a DP még nem "bidolog".
2019. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kedves 8-as hetero vagyok és ezért nem érdekel a pasik véleménye annyira mint a nőké a szexel kapcsolatban, nyilván ha súly emelésről lenne szó akkor a pasik véleménye lenne a fontosabb, és nem írok rá senkire. azért kértem nemet mert a nők véleménye fontosabb mint a pasiké, de megértem az állás pontodat mivel itt vagyunk. de személyes beszélgetésnél szerintem érthető hogy első sorban a csajok véleménye érdekelne és nem a pasiké
2019. okt. 25. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!