Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden érintett (normális)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden érintett (normális) véleménye érdekelne, ki milyen formában alkalmaz pisis játékokat ( lepisilés, bepisilés, stb) a szexualitásával kapcsolatban, milyen élményeitek, tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

#pisiszex #pisis játék
2019. máj. 7. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Szeretek túrázni, általában ha kell vizelni egy fa mögé állok, és igyekszem minél magasabban lepisilni.

De egyszer túráztam a Tátrában ott egy szikla mögött akartam vizelni, de kb egy ötszáz méteres szakadék volt ott, így hát inkább belevizeltrm a szakadékba, mondhatom szédítő élmény volt nézni, hogy megy lefele.

F

2019. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha neked ebből áll a szexualitásod, akkor csak sajnálni tudlak, vagy esetleg tanulj meg szöveget értelmezni 🤔
2019. máj. 7. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Tavaly volt egy alkalmi kapcsolatom ahol a srác bevezetett az ilyen játékokba. Kikötözött és addig csikizett amíg nem pisiltem be. Máskor pelenkás játékot is játszottunk amikor átváltott bdsm kapcsolatba, elején még szégyelltem később ráéreztem. L
2019. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Sok olyan párkapcsolatom volt ahol imádtuk a pisis játékokat: zuhany közben, kertben, túrázáskor, strandon, de szimplán otthon is szerettünk játszani. Lepisilèst és bepisilést is élvezettel csináltuk, csak a képzelet szab határokat!
2019. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a legutóbbi exemmimmel már amelyikkel lehetett , mondjuk a hosszu tavú kapcsolataimnā valamilyen pisis játékot vagy ahhoz hasonlót mindig beiktattam. Imádom a női pisit, felizgat, es csodálatos élmény kapni egy gyönyörű nőtöl, főleg ha a párod az! Zuhanyzás alkalmával sokszor ajándékoztak meg a szent nedűvel, ő állva pisil a kádban én meg én négykézláb lefetyelem es kortyolom a pisijét! imádtam! Tengerparton is kértem egyszer , hogy pisiljen le fürdőruhában voltunk leültem ő az ölembe vártunk és jött a lassan meleg áradat az ölembe, izgi volt , hogy voltak korülőttünk emberek de észrevétlen volt minden. Imádom a pajkos dolgokat. F / 33
2019. máj. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3-as bár talalnék ilyen lányt mint te ! Istennő vagy! :)
2019. máj. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Énn kaptamm már a lábimra, arcomra és számba is leginkáb pasitól ^^

És adtam már lánnynak szájba, nagyomn élveztem mindet, izgató lenyelni is.

L

2019. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A párommal játszottunk már ilyet, szájba, arcra. L
2019. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egy barátnom azt kérte,hogy sex kozben pisiljek bele a puncijaba...háát,azonnal elment)sokszor csinaltuk..azota se talaltam ilyen csajt.39f
2019. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
de jo, hogy van esely ilyen lanyokat talalni nehol mint ti ☺️ megorülnék ilyen baratnőért!
2019. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!