Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb, vagy nagyobb péniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb, vagy nagyobb péniszt lehet jobban kényeztetni orálisan?

Figyelt kérdés

Kisebb=13,14 cm

Nagyobb 18 cm felett

Melyiknek van előnye,hátránya.. orális szexnél melyiknek örültök jobban?


2019. okt. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb, az látványával izgat, hogy úristen ez a hatalmas fsz most az enyém, szerethetem. A kisebbet viszont könnyebb szopni, mélytorkozni.
2019. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyobbat! Egyszer szoptam kicsit, nekem nagyon nem jött be...
2019. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglepő, de nekem is azt mondta egy nő, hogy a kisebbet nem olyan jó. Mármint technikailag sem, mert rámarkol és már alig van polírozható része
2019. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nagyobbat jobb sokkal.

Lehet, hogy elsore kicsi nem gaz, de ha kiprobalod nagyobbal, utana arra vagysz.

2019. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsit mert látványra izgatóbb, "cukibb":)
2019. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eddig 18- nál kisebbet nem szoptam szóval csak abba tudok érdembe válaszolni, azt nagyon jó, bár igen a mélytorok a kisebbnél könyebben mehet.
2019. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy csaj azt mondta, hogy a jó nagy péniszt sokkal jobban lehet verni és szopni, kényelmesebb és izgatóbb, viszont a kissebb pénisszel jobban szereti a szexet.
2019. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!