Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet túllépni azon ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni azon ha valaki csapnivaló szerető?

Figyelt kérdés

Képbe került egy teltebb 50-hez közeli nő, aki csak szexet akar. Simán jó lenne , de teljesen beparáztam mert totál béna vagyok a szexbe. A méretemre is csak azt mondta jó lesz, olyan lesajnálóan...na mindegy azzal nem is tudok mit kezdeni, de azt nem tudom hogy viselném vagy hogy milyen traumat okozna később ha kerek perec megmondaná hogy sz-r vagyok az ágyba. Lehet nem is mernék többet próbálkozni. Érdemes kockáztatni vagy inkább mondjam le amig nem égek be?


40F



2019. okt. 26. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem 20 eves ferfit akartál írni a,végére ?
2019. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, azért 40 évesen ne foglalkozz már vele. Én is találkoztam egy férfivel, 36 éves, csak szexre és felöltöztem 1 perc után. Használhatatlan volt. Volt ilyen nem egyszer...
2019. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menekülj amíg nem késő.
2019. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
toljad neki,ne agyald túl.
2019. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Honnan ismeri ilyen pontosan a méretedet, ha még nem szexeltetek?

40 év nem volt elég, hogy kiismerd, mi kell a nőknek?

Valami sántít a kérdésben.

2019. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
nem hogy sántit,kamus,unatkozik.
2019. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? A kérdező régen volt ővel,gondolom,vagy rosszul sikerült kapcsolat van mögötte. A nő is fura,ilyen módon előre véleményezni :( kérdező,ha szimpatikus vágj bele,aztán majd alakul! Számolj be mi történt,várjuk!
2019. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*régen volt nővel...
2019. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#5 képzeld megkérdezte. Mivel semmi más nem érdekli velem kapcsolatba , szexelni akar, ennyi.


És igen sajnos nem voltam túl sikeres a nőknél, igy nem nagyon tudtam kitapasztalni hogy mi jók nekik.

Ezért is estem most kétségbe. Mivel i!yen nem volt még. Mert ha itt csődöt mondok, akkor az teljesen egy3rtelmű lesz, nem lehet másra fogni, csak a teljesitményemre.

És ha most megkapom hogy béna vagyok, az kb az utolsó dugásom lesz az életbe. Mert hogy többet nemmmerek kezdeményezni az tuti...


#7 köszi ez rendes tőled...majd megirom 😅😅😅

Ha nem irok az azt jelenti hogy katasztrófa lett.

2019. okt. 27. 12:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne törvényszerűen magad okold ha mégsem jön össze. Azért a nőnek is vonzónak,csábítónak, aktívnak kell lenni.Egy együttlét általában mindkét félen múlik,kivéve ha nagyon rástresszelsz. Csak megjegyzem: inkább érzelmi alapú kapcsolatra kellene törekedned,a szex jön magától ha a háttér megvan.
2019. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!