Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy fél perc ujjazás után elélvezem?

Figyelt kérdés

Elég, ha egy pár másodperc csiklóizgatás után bekerül az ujj abban a pillanatban elmegyek. Szerintetek ez rossz?

Általában percenként élvezem el s ez megy 5-6x. Ez egeszséges?


2019. okt. 26. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megy 100+x is órák alatt. Ez lenne a normális.
2019. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Pik pakk elélvezek
2019. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pikk pakk pukk
2019. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az és normális,nyugi.
2019. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne rossz? Örülj neki, ezen lehet "segíteni", ha akarsz.


Én eddig, amit magamnak lehetett csinálnom, mindent kipróbáltam, mégsem sikerült még soha az életben elélveznem.


Szerintem jó is. Ha jól olvastam, gyakorlással lehet orvosolni, hogy ne élvezz el túl hamar. Talán nem is ártana, ha arra gondolsz, a pároddal hosszabb ideig nem megy a szex. Ha meg így is könnyedén, mehet a menet.


18/l

2019. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de jó neked és nekem is jó lenne !
2019. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Orulj neki en pl nem is tudok elelvezni:D

(Megmondanad melyik varosban laksz? Az irasod miatt kerdem mert az erdekel hogy az ‘es’ helyett akik ‘s’-t irnak azok megis milyen orszagreszbol jonnek:D mert amugy masban nem nyilvanul meg a tajszolas, azt vettem eszre hogy kb csak ezt az egy kotoszot mondjak mashogy)

2019. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen lennék... örülj neki.
2019. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én is ilyen vagyok. Párom a szopással van hasonló helyzetben, de mindezek ellenére a szexben nem vagyunk gyorstüzelők xD Meg lehet tanulni.
2019. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!