Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ideje nem nedvesedek. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje nem nedvesedek. Ez normális? Eddig sose volt még velem ilyen (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemrég estem túl az első szexen a barátommal. Mindkettőnknek ez volt az első alkalom. Nálam töltött pár napot, ott is aludt, úgyhogy volt időnk bőven. Elejében csak elvoltunk, csókolóztunk, harapdáltuk egyms nyakát, fülét, stb. Én ettől eléggé beindultam, amit ő észre is vett, úgyhogy simogatás közben lassan a bugyimba csúsztatta a kezét, és megujjazott. Igaz fájt kicsit, de ekkor még jól be voltam nedvesedve. Másnap reggel is ezt elismételtük, majd sor került a szexre is, de akkor már nem tudtam úgy felizgulni, ami bosszantott is alaposan, mert nem nedvesedtem be eléggé. Pedig jól éreztem magam, kívántam is, meg totál lazák voltunk. Aztán megbeszéltük, hogy minden esetre veszünk síkosítót, és még ez volt a szerencse, mert következő alkalommal még annyira sem nedvesedtem be, mint az előzőnél (ez közvetlen másnap volt). Azóta eltelt 2 hét (azóta nem találkoztunk, sajnos távkapcsolat), és többször is masztiztam, jól is esett, de kb. száraz maradtam, ami sosem történt még velem. Ez normális? Létezik, hogy az első ujjazás/szex váltotta ki, vagy semmi köze hozzá? Mit lehet tenni ellene? Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Nagyon zavaró lenne, ha ez így maradna, főleg szex szempontjából...

2017. márc. 6. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudtad kívánni ennek ellenére, ahogy írod, akkor szerintem itt endokrin probléma léphet fel. Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót az endokrinológiára, hormonvizsgálatokra. Szedsz fog.gátlót? Mert az is okozhat ám ilyesmit, hogy nehezen vagy nem nedvesedik be a punci.
2017. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmi ilyen orvosságot.
2017. márc. 6. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet fertőzés, avgy nem adtok elég időt neki, hiába izgat fel, a nedvesedés nem feltétlenül rögtön kezdődik.
2017. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem elég benedvesedni, ezt az állapotot fenn is kell tudni tartani. Szerintem nem figyel rád eléggé a srác. Nem ismeri az erogén zónáidat, s azt hiszi, hogy az előjáték nyalásból áll.
2017. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 ezzel nem értek egyet. 2x is csináltuk, de ugye még minden új volt mindkettőnknek, kb. csak tanulgattuk a dolgokat, viszont orális szex még nem volt. így is sok volt az új dolgokból, meg úgy gondoltam maradjon valami új a következő alkalomra is. De mindig kérdezgette, hogy hogy csinálja, vagy nekem mi esik jól, de hiába csinálta, semmi. Pedig előző nap még működött a dolog...
2017. márc. 7. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy simán csak stresszeltél, túlságosan akartad, hogy a legjobb legyen persze ez természetes és az első alkalmaknál még tanuljátok a dolgokat. Légy türelemmel, menni fog és csak természetesen.

Később amikor van kis tapasztalata az embernek, akkor szokott ilyen lenni ha nem működik a kémia a két fél között. Lehet szerelem meg rózsaszín köd de ha nincs kémia akkor a szex csak erőltetett lesz egy idő után főleg. Először én sem hittem de mikor megtapasztaltam már megértettem, hogy mi mindent ki tud hozni belőled a párod illata, a mozdulatai, simogatása, a legkisebb érintése akár, hogy hogyan ér hozzád, hogyan szól hozzád, hogy hogyan csókol és még rengeteg sok minden.

2017. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!