Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne illendő megdugn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne illendő megdugni a volt nagynénémet?

Figyelt kérdés

Elnézést a provokatív kérdésért így többen válaszolnak rá.

Mielőtt valaki rosszra gondol, keresztfaterom felesége volt 19 évig. Közösen hozták összes a két unokatesómat.

3 éve elváltak, elég csúcsán.

Ami azt illeti, őszintén mindig jobban kedveltem mint a saját keresztfateromat, azt tudom hogy eleinte volt valakije, de már egy éve nincs senkije. Néha találkozunk, (ő 46,én 25 éves vagyok) beszélgetünk.


Félreértések elkerülése végett, eddig nem tekintettem rá úgy. Viszont mióta elvâlt elég jól néz ki (fekete haj, vékony, jó közepes mellek, szép fenék)

Nem okoz problémát a kor nekem.

Viszont tényleg jóban vagyunk. Eléggé.


Múlt hónapban elég meleg volt, és hát elég lengén öltözött fel. (nagyon izgató volt)

Szerintem megpróbálom. Viszont a megtudja a család? Szerintetek megpróbáljam?



2019. okt. 26. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen simán. Ha nem csinálsz neki gyereket, nincs benne semmi rossz. Csak saját magad szerint éld az életedet és ne más etikketje szerint.
2019. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
simán dugd,nyugodtan.én azt tenném.
2019. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, bhaszd meg a nagynénédet keményen. 🙂
2019. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na lett azóta valami?:)
2019. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hogyne, rendszeresen találkozunk nála és dugunk egy jót. Elmondhatatlanul jó.

Aztán majd lesz valami

2019. nov. 5. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, ilyen helyzetet muszáj kihasználni
2020. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!