Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolok időnként másra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok időnként másra?

Figyelt kérdés

Ha párkapcsolatban vagyok, és szeretem a párom miért gondolok arra hogy milyen jó volt, (és jó lenne) egy másik férfival?

Tulajdonképpen itt nem más ismeretlen férfiakról van szó, hanem egyről akivel körülbelül 3-4szer lefeküdtem. Előtte mindig iszogattunk beszélgettünk szóval jó volt. Soha semmit nem éreztem iránta de úgy hiányzik időnként az az egy egy éjszaka, a személyisége, a beszélgetések is, nyilván az aktus és hogy mindig az ellentétjéről volt szó mégis mindig ugyanaz lett az este vége. Biztos vagyok benne, ha vele lennék együtt akkor nem lenne meg ez a nagy rajongás mert megkapnám minden nap, ez egyfajta "az kell amit nem kapsz meg" dolog?



2019. okt. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ő jobb mint a mostani.
2019. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem hiszem hogy jobb lenne. Akivel hivatalosan vagy, sztem azzal is ugyan ezt érezted az elején. Minden kapcsolat ilyen a kezdetekben,aztán már nem lesz olyan izgalmas. Ez most csak egy izgalmas kaland. Pont azért izgalmas mert titkos és nem lehettek együtt akármikor. Szóval jól gondolod amit gondolsz. Legalábbis szerintem.


Ha esetleg a hivatalos pasiddal nem érezted ugyan ezt vagy hasonlót az elején, akkor viszont tényleg jobb és az első válaszolónak van igaza.

2019. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolni lehet, csak ne tedd meg. Én meg 15 éve szerelmes vagyok az általános iskolai osztályfőnökömbe. Jó, nem szerelmes, de bármikor lefeküdtem volna vele, mióta megtetszett. Ráadásul elvált, viszont a fia csak két évvel fiatalabb nálam, tehát akár az anyám is lehetne. És hogy őt sosem kaphatom meg, az akkor is zavart, amikor kapcsolatban voltam. Nemrég megtaláltam egy róla lementett képet, amit 4 éve találtam fb-on, és úgy elrejtettem a gépemen, hogy 4 év után találtam meg. Szóval nagyon bejön azóta is, ez van.
2019. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kezdtél bele újba, amíg amarra vágysz? Ez nonsense. Gyenge vagy érzelmileg, mint a harmatos lepkefing.
2019. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a másik férfival akkor voltál együtt, amióta már a pároddal vagy? Ha igen, akkor közel sem vagy szerelmes csak azt hiszed, és ez esetben jobb lenne neki nélküled
2019. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Előtte voltam vele, és nem mondanám hogy jobb ő bármiben mint a mostani párom.
2019. okt. 26. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele? Ezért érthetetlen ez, hogy ennyire számít a jó szex egy kapcsolatban, mert amikor szakítás van, akkor érdekes módon csak ez nem számít, és minden más igen.
2019. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt, csak szex volt és semmi más
2019. okt. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!