Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, olyanra mi visz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, olyanra mi visz rá benneteket, hogy buszon, villamoson stb. véletlennek tűnő érintésekkel dörzsölődjetek, intimebb részeiteket mutogassátok, izgassátok így a férfiakat? Gyakori dolog ez?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
97%
A feleségem volt ilyen fiatalabb korunkban.Azt mondta,hogy eleinte csak az önértékelési problémáit próbálta lekűzdeni,de amikor már ilyesmire nem volt szüksége akkor sem tudott lemondani róla.Engem az elején nagyon zavart és féltékeny voltam,aztán egyre jobban izgatott a látvány és elvettem feleségül.
2019. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg ritkanak se neveznem. De te, kedves kerdezo, ketsegem sincs, hogy amit tudsz es ahol ered, dorzsolgeted, kihasznalva a csucsforgalmat.
2020. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!