Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jobb mellem nagyobb mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jobb mellem nagyobb mint a bal. Mennyire zavarja a fiúkat? 19L

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem az lesz a fiú legnagyobb gondja, hogy észreveszi a különbséget... Mindenesetre további vizsgálatokhoz képanyagot kérvényezek!
2019. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretném látni, addig nem tudok nyilatkozni, ameddig halvány lila sejtésem sincs róla.
2019. okt. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén kérdező! Milyen válaszokat vársz így látatlanban? Kell, hogy mondjanak valami hiteltelent, te meg elhidd? Lehet hogy akkor sem tetszene nekik a melled, ha egyformák lennének. De az is lehet, hogy ha dupla akkora lenne az eltérés mint ami most van, akkor is imádnák.


Az ilyen kérdéseknek nincs sok értelmük. Meg azoknak sem, amikor más képét töltik fel, mondván hogy "pont ilyen". Mert nem, nem pont olyan. Nincs 2 egyforma ember.

2019. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Semennyire.
2019. okt. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon zavarja őket, kb váló ok.. Kivéve azt a normális fiút aki SZERETNI akar és nem csak a külsődre megy drága, na az majd azt mondja "megesik, nem baj, így szeretlek ahogy vagy drágám" stb, ne aggódj, egy igazi fiút nem fog zavarni!

18f

2019. okt. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper, olyan mintha két lánnyal lennék egyszerre.
2019. okt. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok kérdező, ne foglalkozz a bolondokkal.. Ha a hűséget ismered, nem a bulikba nyomod minden időd és tudsz SZERETNI akkor nem lesz gond hidd el nekem.. Engem kicsit sem zavarna ha van aki hozzám bújik, kiáll mellettem megvigasztal ha kell és szeret, hogy mekkora a melle vagy egyforma-e... Aki külsőre megy az egyszerűen idióta és nem szeretni akar csak dugni..

18f

2019. okt. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

01:55-ösnek már mindegy abszolút a külső is. Szóval egy magányos farkas, aki egy nőnek sem kell. Alapvetően jókat mond, de nagyon elideologizálja a témát.


Öcsi! Húzd ki a biliből a fejed. A nőknek SEM mindegy a külső. Abból a 6-7 dologból ami náluk a "jó pasi" keretrendszert adja, ha 1 már nem passzol, akkor aljas ocsmány állatnak bélyegeznek, és a cipőjük talpát sem nyalhatod meg.

2019. okt. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senkinek nem egyforma teljesen. Maximum, ha 0 alapra kap szilikont. Lattam olyan pici elterest, hogy alig volt eszreveheto, es olyat is, ahol az egyik a masik tobbszorose. Persze a 2 kozott van a legtobb. Kerdes, hogy a tied mennyire asszimmetrikus.
2019. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Attól függ mekkora a különbség ..


Amúgy ha a többi dolog rendben van akkor lesz akinek ez nem lesz gond!


Ismerek olyan csajt aki elöl deszka hátul léc. Azaz semmi melle nincsen mégis gyönyörű nő (a kisugárzását is bele értve).


Úgy hogy hajrá!


Szóval nem a melleken múlik...

2019. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!