Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal, tinilányok, akik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, tinilányok, akik az idősebb pasikhoz vonzódtok! Mi az, ami számotokra csábító egy idősebb férfiban? Miken szoktatok fantáziálni az ellenkező nem idősebb képviselőivel, illetve mi a maximum korhatár, ami még számotokra izgató?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mondom hogy feltétlenül csak az idősebbekhez vonzódom, de van olyan idősebb pasi aki iszonyat jól néz ki. Apám ilyen üzletember féleség, szóval sokszor találkozom én is az ügyfeleivel. Ott vannak olyan dögös 40es szingli pasik, hogy fantáziálgatok róluk. De ez nem olyan gyakori, sőt még ilyen pasit Magyarországon nem is nagyon láttam. Nem nagyon tudom kiemelni mi rajtuk annyira csábító. Talán hogy ha jól tartják magukat, jól néznek ki. De ez igaz lehet a 20asokra is..
2019. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól tartja magát egy férfi akkor lehet vonzó 45 éves koráig, de ahogy előző írta nem jellemző a magyar férfiak többségére.
2019. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Mi számít idősebbnek? 30? 42? 50?
2019. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Engem például testileg kifejezetten az vonz és izgat fel egy idősebb pasin, ha és amennyiben nagyon szőrös a farka, lába, feneke, hónalja. A szakállt is szeretem. Az utóbbi most nagy divat a fiatalabbak körében is, de amúgy ők többségében mindenütt nyírják/borotválják magukat.


25L

2019. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki jól néz ki,akkor a kor nem feltétlenül fontos szempont a vonzalom szempontjából.

Azonban itthon 30 felett és különösen 40 felett az emberek nagy része nagyon le van robbanva.

2019. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

[link]

[link]

Pl ha vonzó és elenalhatatlan külseje van...férfias és tapasztalt az ágyban.

2019. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Na, mondjuk nem az a vonzó egy idősebb pasiban, hogy kva drága a nyakkendője meg az órája.
2019. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

A ferfiassag vonzo bennuk. Ez nincs meg a kis huszonevesekben. Szamomra ez ami brutal vonzo es szexi. Mar letettek valamit az asztalra celtudatosak tudjak mit akarnak es hogy erjek el. Es kulsore is ferfiasak. Tetszik a borosta de meg az oszulo haj is.

En 23 vagyok a max nalam kb 50 korul van. De ez inkabb kinezet es eletmod fuggvenye, van aki 40 evesen is nagyon leharcolt de van aki 50 felett is brutal pasi

2019. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Kedves út...azaz 8#

Ha van miből le is lehet tenni valamit az asztalra.

Semmiből nem tudsz várat építeni...

2019. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

És mi van akkor ha csak nektek szimpatikus a pasi viszont ő elutasít benneteket?

Nem okoz csorbát az önbecsülésetekben?


F/42

2019. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!