Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem írnak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem írnak csak úgy random fiúkra, hogy szexeljenek egyet?

Figyelt kérdés

Szerintem tök szuper volna ha a csajok is ilyen nyitottak volnánk és gyakran belemennének szexbe. Pl csak írna, hogy szia szeretném ha megdugnál ma este, gyere át. Meg nyitottak lehetnének két pasira is.. meg ilyesmik, szerintem nagyon jó volna. Biztos ők is élveznék, de nem tudom miért jó ez, hogy megtartóztatják magukat meg kéretik magukat sokan.

Szerintetek van rá esély, hogy az egyenlőségnek köszönhetően a jövőben majd lesznek már sokan ilyen lányok?:)



2019. okt. 27. 18:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
hulye vagy szerintem :D
2019. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert a normális lányoknak nem csak ezen jár az eszük, meg nekik az érzelmi része is sokkal fontosabb mint nektek.
2019. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Én fent vagyok Timderen és swingerezni is járok. Vannak ilyen nők.
2019. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
#1 szerintem is az :D
2019. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Legalább indokolnád meg.. :D


A szex mindig érzelem:) Én mindig szerelmes vagyok a lányba akivel szexelek!

2019. okt. 27. 18:38
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
És abba belegondoltál már, hogy egy ilyen nővel esetlegesen egy párkapcsolatba hogyan vágnál bele? Te tudnál benne bízni?
2019. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6, a bizalom nem azon múlik, hogy egy ember 10 vagy 100 vagy 1000 másik emberrel szexel életében, hanem, hogy ott van-e mellettem, amikor nekem van rá szükségem. Ennek az egész bizalmi kérdésnek semmilyen köze nincs a szexhez.
2019. okt. 27. 18:41
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Irnak.
2019. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
Mert a lányoknak NEM!!! RANDOM fiuk kellenek, hanem a számukra legjobb/legjobbak. (Talán ha egyszer továbbfejlödsz és nem random leszel, rádir néha egy-egy lány!)
2019. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Sztem vannak ilyen lányok.

De most őszintén melyik az izgatóbb, ha a csaj csak odadobja magát, vagy ha te szerzed meg?

Én nem szoktam kéretni magam, de soha nem írtam ilyet egy pasinak h jöjjön át és d*gjon meg. Lehet azért mert kicsit félek, h elutasítana, meg kicsit cikinek érezném.

Jobban szeretem ha a pasi hozza ezt fel nekem.


L

2019. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!