Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nedvesedek izgatásnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nedvesedek izgatásnál, ez zavaró a férfinak?

Figyelt kérdés
Lehet ellene tenni valamit, hogy ne nedvesedjek ennyire? Nagyon zavar, amikor pl én vagyok felül és szegényre folyik a nedvem, szégyenlem, ez undorító? Illetve van egy illata, amit szégyenlem, fürdök, tisztálkodom, de érzem, ezt is szégyenlem, főleg ha nyál. Mit lehet ezek ellen tenni?

2019. okt. 27. 19:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%
9. Te akkor egy igazi álom csaj vagy! Pont ilyent keresek.
2019. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%
Könyörgök emberek. Ne már. Ez is csak egy unatkozó tini kérdése aki csak a sok szexéhes palikat várja priviben.
2019. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
Ez maga a kánaán!
2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Én is tocsogok, ha valaki érti a dolgát.

Én nyalásnál szoktam a mozgatni a puncimat, hogy a pasinak kicsit olyan legyen az arca, aztán lecsókolgatom róla, de van, hogy magamat is megkóstolom, vagyis nyalogatom az ujjam. Ez fel izgatja a partneremet is, hogy egy kicsit r.biskedek előtte🙂

2019. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
Zavaró? Inkább odavannak érte a férfiak! Az a jó ha nedvesedsz, nem csak azért mert szeretik a férfiak (pozitív visszacsatolás), hanem mert inkább nedvesedj mint száraz legyél már bocs'.
2019. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Gymnospermatophyta ***** válasza:
66%
Szerintem inkább izgató, hogy ennyire felizgulsz tőle. :) Nyugi, ne aggódj emiatt.
2019. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%
Mi lenne ha lekommunikálnátok? Kizárt dolognak tartom, hogy zavarná, mert ez a normális. Hány éves vagy egyébként? Miért nem kérdezed meg tőle, hogy “zavarja”e őt is, ha már téged ennyire...
2019. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
De ha már túl nedves vagyok akkor csúszik ki, meg nem élvezem annyira, szerintem úgy a párom sem élvez
2019. okt. 27. 20:32
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Ami igaz az igaz, ha extra lucskos az azért már nem ideális, dehát mit lehet tenni, ez van.
2019. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém biztos nem csúszna ki! 11. voltam.
2019. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!