Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nedvesedek izgatásnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nedvesedek izgatásnál, ez zavaró a férfinak?

Figyelt kérdés
Lehet ellene tenni valamit, hogy ne nedvesedjek ennyire? Nagyon zavar, amikor pl én vagyok felül és szegényre folyik a nedvem, szégyenlem, ez undorító? Illetve van egy illata, amit szégyenlem, fürdök, tisztálkodom, de érzem, ezt is szégyenlem, főleg ha nyál. Mit lehet ezek ellen tenni?

2019. okt. 27. 19:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%

Ha a fiúdnak nem tetszene, már elváltatok volna egymástól. Örülj, hogy nedvesedsz (bármennyire), minthogy száraz légy. Jobb így, ahogy van. Az illat velejárója a szexnek.

Ffi.

2019. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 he84 ***** válasza:
37%
Semmi baj ezzel kérdező, több nőnél megesik ez, hogy ilyen típus. Nekem is eléggé be szokott nedvesedni, ha jól vagyok iozgatva és akkor is, ha az adott személyre beindulok. Soha nem volt belőle gondom, pont hogy inkább szeretik. Egyikük azt is mondta, hogy minél nedvesebb vagyok, annál jobb, még soha nem okozott hátrányt. Ha pedig nálatok kicsúszik néha emiatt, akkor visszarakja, nem olyan nagy gond. Ha a barátod nem csinál ebből ügyet, akkor ne csináld ügyet te se, semmi értelme.
2019. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%

engem egy picit zavar, és jól érzed, pont nyalásnál, ha túl sok cucc folyik a számba...de sokkal rosszabb lenne a fordítottja, hogyha kiszáradnál szex közben, vagy be sem nedvesednél kellően és mindig elő kellene nyalni a puncit, mielőtt behatolok (bár ezzel sincs probléma)


-szóval inkább ez, mint a másik véglet

2019. okt. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%

Hidd el jó az hogy ilyen vagy.

Voltam már olyannal aki nem igazán tudott nedvesedni és fájdalmas.

És voltqm olyannal is aki tocsogott. Imádtam hogy nyalásnál már fültől fülig olyan vagyok. Kifejezetten izgató.

2019. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy teljesen pozitív dolog, ürölj neki.

De ha zavar, készíts oda törlőkendőt (nedves popsitörlő), és azzal töröld le magad időnként.

De mondom, felesleges, ez jó dolog.

2019. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nedvestörlővel torolgetem magam közben, de az is elég nedves
2019. okt. 28. 19:58
 27/28 anonim ***** válasza:
Faye,kam vagy squirt...
2020. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nyugi,az a jó,ha ennyire nedvesedsz!


Sokkal inkább ez,mint ugymond száraz legyél!


S nem,nem rosz így hozzád érni,no és nem undorító,sőt!!!


Én szingli pasiként nagyon tudnám élvezni,főleg,ha mondjuk én nyalhatnálak akár...


Mert sajna jelenleg semmilyen partnerem sincs,még erre sem!


Mindegy,én bizti nagyon tudnám élvezni veled a sex minden formáját!!!

2023. jún. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!