Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők megujjaznátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők megujjaznátok a pasitok fenekét ha ő ezt ki szeretné próbálni és érdekelné?

Figyelt kérdés

Mindig is domináns voltam a szexben de mostanában el kezdett érdekelni milyen ha én vagyok sub szerepben, magam sem tudom miért.. Az egyik nagy vágyam, hogy kikötözzék a kezeimet és órákon át dolgozzák a szerszámom kézzel, rengeteg síkosítóval az orgazmust folyton megszakítva, illetve ha a fenekemet is izgatnák 1-2, esetleg 3 ujjal, talán egy dildóval is és nem tudnék ellene mit tenni csak könyörögni, hogy had élvezzek el. Az érdekelne, hogy nagyjából mennyien vagytok nők akik ebbe benne lennének egy kapcsolatban?

Köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 28. 08:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5%

10

Elnyomod magadban de tudat alatt biszex vagy.

2019. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a diagnózist de ha biszex lennék, arról már tudnék és kiéltem volna.

Voltam hármasban, plusz egy pasival, többször is és a legkisebb mértékben sem izgatott a látványuk és jelenlétük.. De ha te mondod

2019. okt. 28. 10:02
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, nagyon buta. Gondolom nem hallott még a prosztatáról.
2019. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Én nem tenném meg. A kikötözést, kézzel izgatást igen, bár ilyen formában nem vonz, de ha azt, akit szeretek, igen, akkor miért ne. De ujjazni nem ujjaznám meg, és mást sem dugnék a fenekébe.

Megértem, hogy érdekel milyen, izgat a gondolat, és sok férfi szereti vagy szeretné ezt, nincs ezzel semmi baj. Engem viszont riaszt a gondolat, hogy bárki fenekébe nyúljak, akár ujjal, akár mással. Sajnos ilyen vagyok. Biztos sok nő akad viszont, akinek a fenékbe nyúlkálás nem visszataszító és simán megtenné.

23/L

2019. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Jól működő kapcsolatban, ha amúgy az estek nagyrészében a pasi a dominánsabb, akkor néha néha szívesen csinálnám, mert engem is izgat valamilyen szinten.
2019. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hívják cum kontroll. A pasim imádja, a prosztata izgatása a kedvence. Mivel nő vagyok, nem hinném h búza lenne :o
2019. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen kérdést egy normális heteroszexuális férfi nem ír ki, az 100%
2019. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%
Nyalnám meg ujjaznám, de az hogy kikötözzem, meg tököm tudja... biztos hogy nem. Ott vége lenne, akár csak szexkapcsolat, akár több. Nem azt mondom, hogy fadarab vagyok, de basszus, irányítson ő!
2019. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze . A jó férfi segg mindig fini
2019. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen fini de nem hetero nőnek basszus
2019. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!