Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy férfiké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy férfiként nincs semmi igényem egy éjszakásokra/szex kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Még nem volt kapcsolatom de nagyon alakulóban van egy lánnyal a dolog, viszont ismeröseim barátaim szerint elsőnek ki kellene élnem magam legalább egy évig 'üríteni' minél több lánnyal szexelni stb illetve prostikat kipróbálni stb, ha ezeket kihagyom akkor nagyon megfogom bánni hogy rögtön elakarom kötelezni magam de én csak komolyabb kapcsolatban tudok gondolkozni, nem értik meg hogy nekem csak szexre nincs szükségem nem elég önmagában, csak egy olyan lánnyal tudom elképzelni aki nagyon tetszik és több is lehet, mellette előtte stb nincs szükségem több 'tapasztalatra'.


De csak erösködnek hogy gondoljam úgy hogy mintha kedvenc kajámat enném mindennap úgyis megfogom unni, és szükségem lesz barátnö mellett több másik lányra.


Most tényleg én vagyok abnormális ha nem így gondolkozom és tudom magamról hogy nekem nincs szükségem több lányra egyszerre és csak testiség nem elég nem megy?



2019. okt. 28. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért gondolkodsz így, mert szűz vagy. Később meg fogsz változni.
2019. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, nem vagy ezzel különleges.
2019. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondták pont, hogy hülye vagyok, minden kihagyott szexet bánni fogok, mert hirtelen változás lesz ha meg lesz az első szex és utána még többet akarok minél több lánnyal érdekes elmélet de én nagyon kétlem hogy ennyire megváltoznék.
2019. okt. 28. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem normális. Nem minden pasi gondolkodik egyformán.
2019. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nincs rosszabb, mint az üres szex.. nekem most van egy lány aki néha velem van és hiába jó maga a szex és hozza meg a kielégülést utána mégis majdnemhogy a sírás kerülget.
2019. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem van igényem.
2019. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy
2019. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es Miért?
2019. okt. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!