Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában a roma csajoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a roma csajoknak dúsabb a szőrzetük a puncijukon, ha meghagyják?

Figyelt kérdés

Szóval a magyar csajoknak elég gyér, még a 30-cas korosztálynak is, szerintetek a roma csajoknak dúsabb?

Lányok válaszát is várom, mert gondolom az öltözőkbe nekik nagyobb rálátásuk van, légyszi kórosztályt is írjatok.



2019. okt. 29. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem attól fugg h roma. Ha egy magyar lany meghagyja akk neki is dús
2019. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Minel sotetebb a haja annal dusabb
2019. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Ez biztos nem igaz, pl egy szőke csaj simán lehet dúsabb egy barnánál.

2019. okt. 29. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyar vagyok, ha meghagyom is gyér szóval ez nem így működik. Amúgy a hajam se kifejezetten sok.

A hajából tudsz következtetni, meg ha esetleg más látható helyen is szőrös (pl kar, hónalj) a sötét hajúaknak vmivel lehet több van, de ez nem szabályszerű.

2019. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2019. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a sötétebb tónusú nők,pl.a latinák is, jobban szőrösödnek mindenhol, így igen, ott is.
2019. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet is, olyat is. A cigányok sem egyformák, ahogyan mi sem. Én pl eléggé szőrös tipus vagyok, nekem nagyon sok van, ismerős cigánylánynak alig.
2019. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én roma lány vagyok de egyaltalan nem dusabb a baratnoimenel
2019. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 32 éves romungro csávó azaz magyar cigány fiú vagyok és eddigi tapasztalataim alapján azt mondanám,hogy nem dúsabb ha nem vágják,bár ez attól is függ,hogy a lány mit örökölt ebből a szempontból az édesanyjától és nekem azért volt már több roma csajom is a magyar lányok mellett.
2019. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!