Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Idegesítő, ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Idegesítő, ha ilyen hamar beindulok?

Figyelt kérdés

Nem sok pasival voltam még eddig (3) és nagyon tapasztalatlan vagyok, illetve szűz is. De akárhányszor tudtam, hogy valamilyen helyzetből már csak egy kis csókolózás is kialakulhat, azonnal elkezdtem nedvesedni. Volt amikor valaki az ölébe ültem, csókolóztunk és egy picit lovagoltatott az egyik lábán. És kész, én már azt hittem, hogy el is áztam. Ha valaki csak simogatna csókolózás közben, simán el tudnék élvezni szerintem ruhában is. Ez nagyon kínos így lány létemre?

18/L



2019. okt. 30. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy kínos. Imádnék ilyen lányt. :)
2019. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
3 pasival voltál, de szűz vagy? Mit csináltatok, legóztatok?
2019. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem... Bár az sem jó a szexnél feltétlenül, hogyha tocsog egy nő, de inkább az, mint akinek fél óra múlva is még alig lehet berakni....
2019. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az okozna örömöt ha 8 pasival szexelsz egyszerre. De sajnos mindig a szüzek találnak meg 😒
2019. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 nem legóztunk, csak csók volt, meg egy kis petting:D Velük aztán eszem ágában ym volt lefeküdni
2019. okt. 30. 14:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy idegesítő! Szerintem inkább aranyos :)
2019. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

nekem nagyon-nagyon tetszik! Öröm ilyen lánnyal együtt lenni :)


budapesti férfi

2019. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
7. Fantasztikus tudni, hogy budapestiek is vannak itt. Majd remélem, a bivalyröcsögeiek és az őriszentpéteriek is ideírják, hova valósiak, mert egy kérdésnél ez az információ nélkülözhetetlen.
2019. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám a tocsogós puncid! Szét nyalnálak.
2019. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés, hogy van e orgazmusod, vagyis maszturbálás közben jó e neked, ott el tudsz e élvezni?

Mert ha nem vagy nem is nagyon próbálkoztál, akkor szerintem csak beképzeled magadnak a beindulást

2019. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!