Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony test, nagy farokkal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony test, nagy farokkal. Szeretitek az ilyet, lányok?

Figyelt kérdés

Azaz az olyan egészséges, fiatal férfitestet, amin a vékony testhez képest viszonylag nagy herék és vastag, méretes farok látható.


Gerjedtek az ilyenre?



2019. okt. 31. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

#10 nyilván tisztelet a kivételnek, bár ezek az arányok nem a legjobbak. Max felöltözve , kidobóként.

Nyilván férfiasabb vagy mint egy 170/60kg ovodás, de azért inkább szerencséd volt mintsem hogy általános lenne az ilyen alkatért és főleg méretért.

2019. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az én méreteim: 178cm/65kg valamint 18cm/4,5 cm. Van egy kép rólam, amin vékony pizsamában, ám alsónemű nélkül, a korlátnak dőlve nézem este a csillagokat olyan testartásban, amiben kidudorodik minden középen. A csajom erre a képre szokott masztizni...🥰
2019. okt. 31. 17:14
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 csak nőnek adod ki magad.
2019. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Persze, itt mindenkinek 18 cm. Hát mekkora más lenne? Annyian kamuznak itt, te sem vagy kivétel.
2019. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Csajod a képedre masztizik és nem veled van helyette?😅 érdekes...

Meg ha van barátnőd akkor miért érdekel hogy mások mit szeretnek? Örülj hogy van aki téged akar

2019. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

#11: hatalmas tévhitben élsz. Teljesen mindegy, hogy 13 centi a farkad, vagy 18. Ugyanis a hüvely beidegzése az első 5 cm-en jelentős. Éppen ezért számít a pénisz vastagsága, hogy kitöltse a bemeneti néhány centis szakaszon a hüvelyt.

Lehet nagy farkad, ha gyökér vagy a szexhez. Nekem 15/4,5 soaem volt még gondom az ágyban, egyszerűen értek a női testhez, nem véletlenül alig engedtek el anno az exeim, akik nálam tapasztaltabbak voltak, mielőtt összejöttünk. 🙂

Szóval nyugi, nem a farkad méretén múlik, hogy mennyire vagy férfi. Nézz kicsit fentebb magadon, mondjuk úgy 1 méterrel.

#10 voltam.

2019. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

A nőket elsősorban a férfi érdekli nem a farka - az majd csak akkor lesz érdekes a számukra, ha előszőr férfiként meghódítottad, szimpatikus vagy nekik.

Úgyhogy a kérdés máris redukálódott arra, hogy szeretik-e a nők a vékonyabb férfiakat. Kinek a pap, kinek a papné - van aki igen, van aki nem.

2019. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem vonzanak a vékony férfiak.
2019. nov. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem vonzó,pedig van rajtam kb 10 kg súlyfelesleg.
2019. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%
Csak akkor ha szőrös a farka!
2019. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!