Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ti szeretitek a molett...

Fiúk! Ti szeretitek a molett lányokat? Ha igen a mennyire moletteket?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha képet is csatolnátok.

2018. júl. 25. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ez az alak a gyengém

[link]


Csontokkal a kutyák játszanak.

2018. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2018. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, nem a kérdésre fogok válaszolni...


Kedves 1. válaszoló, lány vagyok, és eléggé vékony, és emiatt az ilyen szövegek, hogy "a csontokkal a kutyák játszanak" eléggé sértőek számomra. Persze mindenkinek más az esete, de azért nem kellene ilyen degradálóan beszélni arról, ami neked nem tetszik.

2018. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeretem a kövér lányokat.
2018. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
5X hívtam el egymás után egy hónappal ezelőtt egy kövér lányt és mindezt úgy, hogy előtte már majdnem háromnegyed évet udvaroltam neki. Ráadásul sétálni mentünk volna, tehát szóba sem került a valamelyikünknél együtt alvás. Jöhetett volna velem a Balatonhoz, a végén még azt is megígértem, hogy én fizetek mindent, mert annyira szerettem volna elmenni vele. Mind az ötször nemet mondott, holott nem is vagyok egy kifejezetten rossz pasi. Aztán pedig én voltam a hülye bunkó, mert az ötödik alkalom után meg mertem mondani neki, hogy szerintem egy lusta és gyáva valaki, de a kövérségére egyetlen szót sem szóltam. Végül rá két napra jött a levél, hogy én gyűlölöm őt azért mert kövér. Hát erre már nem tudtam mit mondani... És ezzel elcseszte az egész nyaramat, mert miatta más lánnyal nem is ismerkedtem nehogy az legyen a baj. Valahol ezek a lányok lelkileg sérültek de nagyon és nem tudsz rajtuk segíteni mert nem is hagyják. Amerikában létezik ilyen lányoknak pszichoterápiás bentlakásos intézet ahol rendbe tudják tenni őket lelkileg, ilyenre lenne szükség itt is.
2018. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
A nőiesen telt alkatú nőket szeretem, akiken egészségesen oszlanak el a plusz kilók, tehát akire ránézel, és azt mondod, hogy szülésre van teremtve a teste. Az elhízott nőket viszont nem találom vonzónak.
2018. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

A normál testalkatú nőket szeretem. A malacok és a csontkollekciók sem tetszenek. Kövér nővel nem jönnék össze, mert aki fiatal korában is túlsúlyos az általában 40 éves korára bálna méretűre hízik és valahogy nem vonz, hogy a harmincadik évfordulónkat korházban ünnepeljük, mert a csaj már levegőt sem kap a hájtól.

Lehet megsértődni meg hisztizni, de ti is jól tudjátok, a kövérség egészségtelen, hiába állítja a sok fat acceptance mozgalom az ellenkezőjét.

2018. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Igen, nagyon vonzónak találom, ha egy csajon van felesleg, különösen a nagy popsi és poci tetszik.

Nagyon nem tudnám korlátok közé szorítani, egy átlagos magasságú nőt 100 kilóig általában nagyon szexinek tudok találni.


Pár példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, annyit hozzátennék, hogy a nagyobb méretek is beleférnek még, ha nagyon muszáj lenne felső határt mondanom az kb. 150 kg lenne. Pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a molett lanyok az esetem. Utalom a kigyurt, vagy nagyon vekony lanyokat. Szep arcu tud lenni, szep szem es surus haaj...hjhhm.


Nalam no1 a molett lanyok. Foleg, ha nem dohanyzik!

28f

2018. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!