Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok gondoltatok mar arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok gondoltatok mar arra hogy milyen jo volt a szex az elözö baratotokkal ugy hogy van pasitok?

Figyelt kérdés
Fantazialtatok mar rajta hogy az exetekkel lefekszetek?
2019. okt. 31. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Minden nap arra gondolok. Arra masztizok, es sokszor szex közben is rá gondolok. Fantasztikus volt az ágyban.
2019. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Elözöre gondolok minden nap, most nincs pasim
2019. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
De szánalmas gyökerek vagytok, nők.
2019. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Az exemre nem pedig nagyon jó volt de a férjemnek nagyon hasonló stílusa van viszont mégis jobb mert nem önzőzik annyit.

Van viszont egy pasi akivel ugyan eljutottam az ágyig évekig tartó cicázás után de végül nem szexeltünk. Rá gyakran gondolok, nagyon vágytam rá akkor, elmondhatatlanul és lógva maradtam, azóta is böki a csőrömet pedig évekkel ezelőtt történt.

2019. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen :(
2019. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok furán összerakva, de én nem szoktam. Sőt, inkább szeretném elfelejteni, mert most ezerszer jobb, mint vele volt.
2019. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igeb.
2019. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!