Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az milyen nektek lànyok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen nektek lànyok ha a férfiben teljes kettősèg lakozik? Bűnöző volt. De tisztelettudó Szexiparban dolgozik de monogam es hűseges. Nagy db magas tetovalt. De bújós szeret főzni stb. Marcona külső de èrzelmes belső.

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 22:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem..nem közvetlen en szexelek a munkàmban :)
2019. okt. 31. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Veszélyes, de felkeltené az érdeklődésemet, nem is kicsit:)
2019. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem azért nem zavarna mert ismertem/ismerek ilyesmi férfit, akiben hatalmas ellentétek voltak, de pozitív csalódás volt és mai napig imádom. (Ha nem lenne barátnője, rég szétszedtük volna egymást, de útjaink nem így hozták)

Másrészt bennem is vannak jókora ellentétek és jókat mosolygok azon, ha valaki meglepődik rajtam de nálam ez egy jó dolog☺️

2019. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-3. Jól van, csajok, a bűnöző az igazi. Reméljük, embert is ölt, az még szexibb, ugye?
2019. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es veled kezdem 🤣🤣🤣🤣
2019. okt. 31. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok, nem az izgat, csak legjobb barátom is volt börtönben (nem komoly dolog miatt) de nagyon sokat változott, a jó irányban és ezért én egy jó embernek tartom, mert legalább pozitívan változott, nem pedig egy beképzelt f..z, aki azt hiszi, hogy mindent megtehet és akkor is ő lesz a “jófej, a jó pasi”...

Lehet az illető régen nem volt a legjobb ember, de tett érte hogy megváltozzon és valószínűleg jóval őszintébb ember, illetve megbecsüli ami van, mert tudja hogy milyen mikor nincs!

2019. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit takar hogy bűnöző volt illetve az hogy a szexiparban dolgozik ? Ezek azért fontosak hogy pontosan mit takarnak :D
2019. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen bűnöző? Nem mindegy, hogy valami pénzt sikkasztott vagy embert ölt. Bár engem őszintén a szexiparos dolog zavarna a legjobban. Nem tudom erre fel lehetne-e építeni egy bizalmi kapcsolatot, de ki tudja.
2019. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez,hogy mit takar

Nem mindegy,hogy gyilkos,drogfüggő bandavezér volt vagy nem volt szimpi vmelyik pártnak és adócsalás miatt leültették

2020. jún. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Álomférfim lenne.:)

10/9 nő erre a típusra vágyik.

2023. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!