Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a vastagság a fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vastagság a fontosabb a pénisz méreténél, akkor miért megy ott is ez a folyamatos és értelmetlen hazugság a számokról? Miért nem lehet leirni normálisan az igazságot.

Figyelt kérdés

Itt is meg a neten is terjed ez 4 cm vastagság ( 12-13 cm kerület ) már elég meg átlag meg stb. És hogy az 5cm milyen vastag...bla bla bla

Nekem 4,5-5cm (14-14,5 kerületű) és úgy csússzant be minden nőbe hogy se ők se én szinte meg se éreztük. Nemhogy szűk lett volna vagy fájt volna nekik. Kb mintha egy ceruzát dugtam volna bele pohárba...



2019. okt. 31. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert lehet 600centi is de ha nem tudod használni akkor nem fogja egy csaj se élvezni, meg csak önmagukat, a férfiakat, érdekli a méret, egy rendes nő, nem eszerint választ párt, élvezni fogja azt is ha vékony kicsi, azt is ha közepes de vastag...
2019. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha már hazugságoknál tartunk, akkor kezdhetnénk ezzel a poszttal.

Nem az a valaki vagy, aki 36 éves szűznek mondja magát? Ezzel a 14 cm-es ceruza képzelgéssel ő szokott itt dobálózni.

2019. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet leirni normálisan az igazságot."


Minek méricskélni? Nem teljesen mindegy mekkora? A megfelelő alkalommal a megfelelő pillanatban ki fog derülni, hogy jó-e a partneremnek vagy sem?

48Ffi

2019. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 bocs de nem a technikára vonatkozik a kérdés. Nem az a kérdés hogy jó vagyok e vagy sem hanem hogy vékony volt mindegyiknek. Úgy csúszkalt hogy semmit nem is éreztem.

És ők se nagyon. Most ilyenkor mit technikázol?

De ha tudsz valamit ird meg, örömmel veszem.


#2 köszi a választ. Kérlek kicsit pontosabban olvasd el a kérdést. " úgy csússzant be minden nőbe hogy se ők se én szinte meg se éreztük." senki nem beszélt se korrol se szűzekről. A ceruza egy hasonlat , mert azvegy közismerten vékony tárgy. Ha van használható vagy a kérdéshez kapcsolódó válaszod azt szivesen veszem.

2019. okt. 31. 22:36
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 de mindegy, hisz nem tudok mit tenni ellene.

Csak pont ezek miatt a neten terjedő hülyeségek miatt azt hittem hogy jó a méretem, erre kiderül hogy full kamu az egész. És amikor az ember újracés 7jra szembesül vele hogy az elég lankasztó tud lenni.

2019. okt. 31. 22:41
 6/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nagyon szívesen az előbbi válaszomat. Igen elolvastam a kérdésedet, pont emiatt nyilvánvaló hogy vagy nem mérted le helyesen a farkadat, vagy hazudsz.

Te nyilván nem beszéltél korról és szüzességről, mert az leleplezne. De a ceruza hasonlattal és az ehhez tartozó 14 cm kerülettel a 36 éves szűz szokott jönni. Én csak furcsának találtam az egybeesést, de ez biztosan csak véletlen :)

2019. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 nekem az a sanda gyanúm van hogy te vagy a szűz és kötekedni akarsz. Mivel hogy újfent nem irtál semmit.

Kivéve hogy hazudok vagy hogy nem tudok egy centit körbetekerni a farkamon. Maradjunk annyiban hogy nem sértödök meg ha nem irsz többet.

2019. okt. 31. 23:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy ugyanabban a korosztályban is minden nő más. Én a 40-es korosztályhoz tartozom, kicsit vastagabb 5,5 centis átmérővel, és volt olyan 53 éves barátnőm akibe alig ment be az első 3-4 alkalommal, érezhetően tágult. Voltam fiatalabb nővel is, akinél meg 5 perc után már alig éreztem valamit, mert úgy kitágult.

Nők többsége nem nagyon foglalkozik intimtornával, így a hüvely izomzata elgyengül emiatt van, hogy kevésbé regenerálódik, szűkül vissza.

Én speciel mindig azt érzem, hogy hiába szűk az elején a nő, mikor 10-15 perc után érezhetően gyengül a szorítás.

2019. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egyáltalán nem különbözik sokban a te kérdésedtől az én reakcióm. Te azt mondod, hogy itt mindenki más hazudik, én azt mondom hogy csak te.

Tekintve, hogy te azt állítod hogy a bármelyik kutatás által meghatározott vastagságnál jelentősen nagyobb farkadat a nők szinte meg sem érzik szerintem abszolút jogos a feltételezésem, hogy hazudsz vagy nem mérsz helyesen.

Ez a kérdésedre adott válaszom. Mondhatod, hogy ez a válasz nem megfelelő. De a számodra elfogadható válasz feltételezi, hogy elhiszem az abszurd történetedet és elfogadom a feltételezésedet hogy az oldalon mindenki hazudik. De ezeket az előzőekben leírtak alapján nyilván hiba lenne elfogadnom.

2019. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Úgy megnézném vonalzó mellé téve ezeket a farkakat amúgy... 5 cm átmérő meg 6 cm átmérő és legalább 18 cm...

Nekem 4-5 cm között van az átmérője 17 cm, de még soha, de soha nem fordult elő, hogy ne éreztük volna rendesen mindketten egymást a partnereimmel, nem hogy mint egy ceruza :D.

Aki úgy csusszantja be a farkát, mint egy ceruzát és semmit nem éreznek belőle, annak nincs 17/5 cm farka, csak nem tudjátok megmérni, vagy magatoknak hazudtok.

2019. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!