Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a vastagság a fontosabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vastagság a fontosabb a pénisz méreténél, akkor miért megy ott is ez a folyamatos és értelmetlen hazugság a számokról? Miért nem lehet leirni normálisan az igazságot.

Figyelt kérdés

Itt is meg a neten is terjed ez 4 cm vastagság ( 12-13 cm kerület ) már elég meg átlag meg stb. És hogy az 5cm milyen vastag...bla bla bla

Nekem 4,5-5cm (14-14,5 kerületű) és úgy csússzant be minden nőbe hogy se ők se én szinte meg se éreztük. Nemhogy szűk lett volna vagy fájt volna nekik. Kb mintha egy ceruzát dugtam volna bele pohárba...



2019. okt. 31. 22:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 bocs én nem irtam ilyen adatokat, hogy 5-6 vastagság meg 17-18 hossz.


A kérdésbe leirtam az adatokat. Ha fotót akarsz akkor sajnálom, de nem küldök fiúnak ...


Vagy kérsz 😅

2019. nov. 1. 18:50
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem 4,5-5cm (14-14,5 kerületű) és úgy csússzant be minden nőbe hogy se ők se én szinte meg se éreztük."

Ezt írtad konkrétan.

Persze, hogy bizonyítékot nem szolgáltatsz, mert tudod, hogy hazudol. Annyira meg amúgy sem vagyok kíváncsi más farkára, pláne, hogy az írott sorok mögöttes tartalmát sem vagy képes érzékelni, annak ellenére, hogy elég nyilvánvaló volt az üzenetem azzal, hogy írtam "megnézném én azt...", segítek: kamuzol. Az irasaid alapjan p. nát is csak akkor láttál, amikor az óvónéni rajzolt neked egyet zsírkrétával, mert tudta, ez az egy esélyed van rá.

2019. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én pl nem látom értelmét az interneten hazudni a farkamról

19/F

2019. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
hagyjátok ő a vékonyfarkú rém és igen max csak képről látott még nunát
2019. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gabesz19/5 válasza:
Kisebbség éreztük van!!
2020. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!