Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nagyon szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon szeretné ha orális szex után lenyelném a spermáját, de egyszer exemmel megtettem és annyira rossz volt hogy már a gondolattól is rosszul vagyok. Van valami tipp hogy meg tudjam tenni?

Figyelt kérdés
Meg szeretném neki igazából tenni mert számomra is izgató lenne ha meg is tudnám tenni de valahogy jelenleg nagyon undorodom tőle. Van rá valami tipp? Vagy valami amitől jobb íze lehet?

2019. okt. 31. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Most 40 vagyok. 17 eves korom ota szexelek. Soha senki nem birt ravenni. Mondjuk nem is volt elvárás.

Ha még akarod akkor csináld.. De nem.biztos hogy jó élmény lesz.

2019. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Tiltsd le a dohanyzasrol mindenek előtt. Továbbá berugas utáni 1-2 napban se csináljátok mert akkor sem jó az ize allitolag.
2019. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Elöször kérd meg, hogy az arcodra vagy a cicidre menjen a sperma kóstóld meg, hogy milyen az íze, ha nem ízlik nem nyeled le neki. Vagy igyon ananászlevet, meg gyümölcsleveket az megédesíti a spermát.
2019. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne nyeld le ha nem akarod, értesd meg vele hogy te ezért megundorodhatsz az oráltól , azt ő sem akarja.

Ismerek olyan csajt aki azért nem szop ,mert párszor lenyelette vele a pasija,most ha bekapja már hanyingere van.. F

2019. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tudom de aki nem nyeli le az hova teszi??? Beleélvezteti a pasit a világba? Vagy a szájában tartogatja majd kiköpi mint a fogkrémet? Komolyan, valaki mesélje már el ez hogy működik mert én világ életemben lenyeltem és el sem tudom képzelni hogy történik az ha nem teszem. :D Itass vele gyümilevet, attól tök jó ízű amúgy.
2019. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Egyen egészs~gesebben. Kevesebb hús, több édes gyümölcs (ananász stb) attól édesebb lesz.

L

2019. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Az én párom legtöbbször összegyűjti a szájába majd kimegy a fürdőbe és eltávolítja a szájából..de amíg kiér a fürdőbe izgató a dolog,gondolat,hogy addig még érzi a spermámat!

Egyébként nagyon sok nő amikor érzi,hogy feltör az ejakuláció abba hagyja a szopást és kiveri.

2019. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mond el neki az igazat
2019. nov. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Tudod mikor nyelném le bárkinek is...Nem kötelező velem szexelni, az az igazság. Én még a számba se engedem, nemhogy lenyeljem. Annak is örülhet bárki, ha egyáltalán hajlandó vagyok neki orálozni.
2019. nov. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Gyorsan nyeld le.Ne izlelgesd a szádban.Tapaztalat.21L
2019. nov. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!