Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nagyon szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon szeretné ha orális szex után lenyelném a spermáját, de egyszer exemmel megtettem és annyira rossz volt hogy már a gondolattól is rosszul vagyok. Van valami tipp hogy meg tudjam tenni?

Figyelt kérdés
Meg szeretném neki igazából tenni mert számomra is izgató lenne ha meg is tudnám tenni de valahogy jelenleg nagyon undorodom tőle. Van rá valami tipp? Vagy valami amitől jobb íze lehet?

2019. okt. 31. 23:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Gyorsan nyeld le.Ne izlelgesd a szádban.Tapasztalat. 21L
2019. nov. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

4-nek: Én is ezért nem csinálom 17 éves korom óta. Akkor ölbe hánytam az akkori pasimat, mert nagyon rossz íze volt.

Most 31 vagyok, és nem létezik olyan férfi a földön, aki rà tudna venni, hogy a farkát a számba vegyem.

2019. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt aki nekem is lenyelte, pedig legelőször ő is kiköpte, viszont később teljesen rákapott, mert látta mennyire élvezem. Viszont akkor sem az volt számomra élvezetes, hogy a szájában mentem el és lenyelte, hanem, hogy közbe és még egy darabig utána is szopta a farkam, ezzel meg akkora élvezetet tud nyújtani, hogy azt hang nélkül nem lehet elviselni.

Mostani párom nem nyeli le és nem is várom el tőle, viszont ő is megteszi nekem ezt,annyi különbséggel, hogy közben kifolytatja a szája mellett. Ebből meg soha nem volt gond, szépen feltöröljük és kész.

2019. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jott be, hogy amikor elvez torkig lenyomom magamnak, kb nem is erzem izet.
2019. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én még csak egy pasival voltam ìgy együtt aki a barátom. Mondta eleinte,hogy izgatná ha lenyelném neki, úgyhogy nekem ez kb természetes az elejétől kezdve. Nekem sincs bajom vele, mert szeretem, mikor érzem a számban, ahogy elélvez. Gyorsan lenyelem aztán annyi. Amit írtak előttem, az tényleg hatásos: ananászlé, illetve ne dohányozzon. Viszont ez nem kötelező!! Ha nem akarod, undorodsz tőle, beszéld meg vele.

23N

2019. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es és 12-es nők nem is baj hogy nem elégítenek ki senkit szájjal. Egoizmus az van persze. Nyilván annyira értenek valamihez amiről fogalmuk sincs. A 9-est még külön mélytorkozni is megtanítanám.
2019. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

Egoizmus? Kicsit el vagy tévedve.

Nem mindenkinek van hozzá gyomra. Minek csináljak olyat, amitől undorodom, taszít? Persze biztos jobb lenne, ha szex közben hánynék....az nagyon erotikus... ja nem

2019. nov. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

itass vele ananászlevet attól finom lesz.

kostóltasd meg vele a sajátját,utána meg miértne?

2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!