Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan hogy domina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy domina parancsára heteró fiúk lecumizzák egymást vagy akár dugnak is?

Figyelt kérdés
Ők igazából nem biszexek? Vagy tényleg létezik olyan hogy szop pedig heteró? Nekem gyanús.

2019. nov. 1. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkepzelhetonek tartom. En sub no vagyok es ha a domom kerne valami olyat ami nekem nem feltetlen tetszik en is megtennem mert az izgat ha o iranyit es esetleg olyat is ker, meg kell tennem amit amugy nem tennek. Igy van ertelme hisz ha mindig azt csinalnam ami engem izgat akkor nem ereznem azt a nagfoku dominanciat iranyitast alarendeltseget. Ennek lenyeges eleme hogy olyat is megteszek amit a masik akar es en nem. Ugyhogy el tudom kepzelni hogy egy sub hetero pasi megtenne ilyesmit amit leirtal
2019. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nemhogy hetero, nagyon férfi sincs ilyen. Ahogy írod, "fiúk" és akkor itt már nagyon meg lettek dícsérve
2019. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Az már rég nem hetero. Persze irányíthat a nő ha akar, amíg őt dugom. De ennyi. Más pasi ott sem lehet, nemhogy beszállhatna.
2019. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek. Én ilyen esetben nem engedelmeskednék, hanem a lázadó oldalt képviselném.
2019. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztoson vannak ilyenek, én az előttem szólóhoz hasonlóan megtagadnám a parancs végrehajtását, illik tiszteletben tartani a másik határait.
2019. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!