Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fèrfiak mièrt nem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrfiak mièrt nem szeretik összekötni az èletüket vonzó, ès szexet kedvelő hölgyekkel?

Figyelt kérdés

Nekem az az egyèni megfigyelèsem fèrfiaknál,hogy hosszabb távra nem szívesen választanak olyan nőt ,aki nagyon szeret szeretlezni,ès vannak is elvárásaik ilyen tèren ,mint a fèrfiak

..Tapasztaltam,higy inkább választanak kevèsbè vonzó,ès szexet nem annyira szerető nőt,akit kèsőbb megcsalnak az előbbi típusú nővel.



2019. nov. 1. 14:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Továbbá tartanak attól,hogy a szexet nagyon kedvelő,ès vonzó nő esetleg fèlrelèp előbb vagy utóbb.
2019. nov. 1. 14:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem eddig szerencsém volt akkor a férfiakkal, valakit én hagytam el, de ha valami problémám azonnal volt, mondtam és vagy megoldottuk vagy akkor hagytam és kerestem olyat aki ugyanúgy szereti a szexet mint én
2019. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Velük van, veled nincs.
2019. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is így válogattam nőként. Kevésbé jó pasit hátha jobban megbecsül... hát nem:-) Akkor inkább legyen egy csődör, neki én is jobban meglágyulok és elnézem a hülyeségét.
2019. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a szemelyisege ...es passzolunk akkor boven ideal lenne .
2019. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg hosszabb tavra tervez,nagy kudarcra lesz itelve.
2019. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
egyazon nővel kb 30* izgi a szex, aztán megunod.
2019. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert nekem pl.: egyedi "igényem" lenne: lábfétis.
2019. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
81%

A tapasztalataid nyilván olyanok, mint a KSH-nál a GDP adatok.


Enyhén túlzóak XDDDDD

2019. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert hosszútávon nem tudják kielégíteni az igényeit.Ráunnak arra is.
2019. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!