Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Ti mi miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mi miatt szoktatok "aggódni" mielőtt valakivel első szexre kerül sor?

Figyelt kérdés

Biztos mindenkivel volt már ilyen.. :D

Én általában azon kattogok, hogy méretben elég leszek-e neki, illetve azon, hogy tetszik-e majd az illata és az íze.

Aztán mire odajutunk persze már elfelejtek mindent és csak rá koncentrálok.. de azért addig gyakran átfutnak ilyen gondolatok a fejemben.


26F vagyok, ti is írjatok kort és nemet légyszi!



2019. nov. 1. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor olyan időszakom volt, h nem volt állandó partnerem, természetesen :).

30f

2019. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve a testemmel, nem szoktam félni a reakciótól mi lesz ha meglát pucéron. Előtte nagyfürdés, alapos szörtelenítés alap. Mondhatni toppra vágom magam így nincs miért aggódni. A parneremhez meg nincsennek nagy elvárásaim csak kíváncsi vagyok milyen odalent.
2019. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam aggódni csak átadom magam.

Nyilván az előkészületek mint az összeillő szexi fehérnemű, szőrtelenítés és egy finom illatú testápoló alapos tisztálkodás után alap de ezen felül szoktam magammal hordani intim törlőkendőt, hogy biztosan semmi ne legyen kellemetlen illatú odalent. 28N

2019. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aggódni nem. Kicsit izgulni,hogy milyen lesz!? nem - e okozunk a másiknak csalódást, stb... igen.
2019. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csúnyának tartom a puncim, így leginkább azon, hogy a partner mit szól hozzá. A többi részemmel ki vagyok bekülve.
2019. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A melltartót nem veszem le. 100% zavarja a másikat. Tudom.


Férfi mérete sosem szokott elgondolkodtatni.

2019. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!