Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ha nektek nem jó valakive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha nektek nem jó valakivel a szex akkor ti nem is akartok attól a lánytól már semmit hiába kedvelitek? vagy adtok neki még egy esélyt? Hátha csak az első nem volt olyan jó mind amire számítottatok.

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak tartós kapcsolatok híve vagyok, előfordulhat, hogy elsőre nem lesz tökéletes az aktus, mert össze kell csiszolódni egymással. Miért dobnám ki ezért? Hiszen mire eljutunk idáig, már szeretem őt.
2015. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legkevésbé szempont a szex. Ha szeretek valakit, akkor ha pokoli rossz a szex, akkor is szeretni fogom.
2015. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a legfontosabb szempont a szex...tapasztalat is részben. Nyilván meg kell próbálni össze csiszolódni, javítani a dolgokon, megmutatni a másiknak mi is a jó...de ha ez hosszú idő után is javíthatatlan, szerintem ebben az esetben a kapcsolat meghalt. Egy egészséges embernek szüksége van a kielégítő szexre...ha valakivel nem jó a szex és azon már nem is lehet javítani ott biztos, hogy semmi jó nem fog történni...megcsalás lesz a vége stb.. Hiába szeretsz valakit, egy életet nem lehet úgy leélni, hogy közben nem vagy kielégítve, vagy évekig megjátszod az orgazmust stb.. 22/L
2015. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy képes kielégülni,az a te hibád és a felszínes életedé.
2015. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adok neki esélyt, de ha hosszútávon se működik akkor az nem jó kapcsolat.
2015. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy futó dologról van szó, hanem eleve járunk, szeretem és úgy történik meg az első együttlétünk nem érdekelne, hogy milyen rosszul sikerül. Még a második sem.
2015. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Erre 2 féle magyarázat van, az egyik ha szereted.. akkor egy értelműen kívánod is.. és ha nem jó valammi akkor azt meg kell mondani hogy más kép csinlja, nekem a volt feleségem szűzvolt, még csokolozni sem tudott, és amikor a hímveszőm a kezébe vette nem volt jó a kézi munkája sem , se a szex.. mert nem úgy mozgott ahogy én élveztem volna.., de sikerűlt meg beszélni, de viszont annyit hozzá tennék, a szopás az első osztáju volt, pedig életében elöszőr csinálta.


A másik pedig az amikor teljes mértékben nem vagytok egy hullám hosszon, nem érdemes erőltetni mert vagy te vagy ő előbb utobb meg csalja a másikat.!

2015. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!