Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti szoktatok fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti szoktatok fehér atléta + rövidnadrág kombót viselni pizsinek?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor megtennétek, ha a barátnőtök ezt az összeállítást kérné tőletek? :P

2019. nov. 1. 19:16
1 2 3 4 5
 21/42 mikeXxX ***** válasza:
82%
Nekem is van bizonyos ruha fétisem ezért bármit felvennék én is a partnerem kedvére .
2019. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül alszok. Szeretem ha a csaj is meztelenül alszik mert akkor a meztelen testeink is összeérnek. Ha azt kérné akkor én meg pont az ellenkezőjét kérem. A takaró alatt úgyse látszik ki miben van csak érződik. A ruhát érezni meg nem olyan jó.
2019. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem , nem szoktam. Vagy csak alsógatyában alszom (ami majdnem rövidnadrág feeling, csak sokkal passzosabb), vagy felveszek hozzá egy pólót is.


Soha egy lány sem kért tőlem ilyent, hogy öltözzek. Szerencsére tartok már ott a fizikumomat illetően, hogy ruha nélkül jobban nézek ki,mint ruhában.


De ha ezt kérné, hát persze. Megtenném neki.

2019. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár éve csakis ruha nélkül alszok 26/F

Így a legjobb mert a szervezet még jobban tudja szabályozni a hőmérsékletét.

2019. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én síaláöltözéses overállban. A barátnőmnek tetszik, tőle kaptam.
2019. nov. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Én búvárruhában alszok, palackkal, mióta láttam a Holnapután c. filmet. Jobb félni mint megijedni! :)
2019. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem. Boxerben alszok.
2019. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Nem mindegy miben alszik?

Ha alszol úgysem azt nézed mi van rajta, ha meg dugtok úgyis le kell vennie..

2019. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Az atléta okés, de nekem kényelmetlen lenne a rövidnadrág az ágyban. Úgyhogy sorry, de marad az alsógatya, vagy anélkül.
2019. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nem szoktam viselni ilyesmit de simán. Bár szerintem a "szex ruci" akkor jó ha én találom ki, ahogy aztán a pózokat is.
2019. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!