Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubaiban a túristáknak miniszo...

Dubaiban a túristáknak miniszoknya, pánt nélküli felsö, atléta rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Mennyire veszik komolyan ezeket az öltözködési elöírásokat? Ne is vigyek ilyen ruhákat? Ha így van nagy gondban leszek!
2010. nov. 13. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem akkor lennél nagyobb gondban, ha mondjuk halálra korbácsolnának valami vallási előírás megsértése miatt, mint szégyentelen asszonyállatot ^^
2010. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha ezzel a szereléssel megjelensz Dubaiban, nem úgy értem, hogy így mész oda repcsin vagy akármi, hanem ha így kijössz a hotelszobából, már a hotelból sem fogsz kiérni mert kattan rajtad a bilincs.


Most ezen lehet röhögni, hogy szívatom a kérdezőt, de ezt rohadtul komolyan veszik.

Keress rá neten, pár hónapja történt, hogy egy Dubai étteremben kajálás közben megfogta a férj a feleség kezét és "a dubai szokásokat sértően nézett a szemébe" - valami ilyesmi volt az indoklás... - és kaptak 30-30 nap letöltendőt.


Ha egy férfi rövid(!)nadrágban és/vagy rövidujjú ingben/pólóban van, már azért jardot hívnak.


Viszont ezzel a miniszoknya, pánt nélküli felső, atléta, rövidnadrág kombóval tuti hogy milliós olvasottságú hírre tehetnél szert BBC-n.


Aki egyáltalán ilyen ruhá(ka)t elvisz az emirátusokba, az nem normális.... de egyszer élsz, azt csinálsz, amit akarsz igazából :)

2010. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Remélem a politika témakörből a sok antiszemita olvassa ezt a kérdést, és végre rádöbben, hogy európai demokrataként sokkal jobban megéri Izraelt támogatni, mint a harcias, középkorias arabokat.
2010. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én utálom mind a kettőt. Egyik kutya, másik eb. Ne jöjjön nekem senki Izraellel, az is csak egy mocskos terrorista állam, amelyik azért tehet meg bármit, mert az USA nyalja a seggüket.
2010. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, kicsit elkanyarodtunk a tematol. A neten szamtalan video van fent turistakrol es metrtekkel, de lehet rovid szoknyat es atletát is latni. Jo lenne olyantol kapni infót aki járt kint, nem csak a hírekböl értesülöktöl! Köszi
2010. nov. 13. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sok idióta honnan szabadult ide?


EMBEREK!

Dubainak nagyon komoly bevételei vannak a turizmusból és egész iparág épül rá? Nem gondolhatjátok komolyan, hogy LECSUKJÁK A TURISTÁT amiért az 50 fokban rövidnadrágban van? Fürdeni is csak teljes testet fedő ruhában lehet nemde?

Istenem....


Februárban voltam Dubai-ban, amíg nem kolbászolsz el a turistáknak épített helyekről (szálloda, éttermek, városközpont, shopping center) addig ugyan úgy lehet öltözködni mint EU-ben. Csak a helybéliekkel ne próbálj vegyülni, főleg ne nőként.


Persze a nagyon extrém dolgok (pl. monokini) azért nem fér bele, de minden normál dolog igen!

2010. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, en is hazaertem. Semmi gond nem volt, normalisan lehet oltozkodni, csak illik tiszteletben tartani az öltözködési szokasokat es nem a legmelyebben dekoltalt felsodben megjelenni, de teljesen atlagosan oltozkodik mindenkinek a Parton es kornyeken. Aki tul kihivoan oltozik max agyon bamuljak!
2010. nov. 29. 15:10
 8/8 anonim válasza:
100%

Be idióták vagytok... Ezt kb. úgy képzeld el amit írtál Dubai-ról mint a következőt:


Ha amerikai vagy és Magyarországra készülsz, jobb ha megtanulsz lovagolni, felejtsd el hogy vegán vagy mert csak húst ehetsz ott, és posztóba kell öltözz... Ha nem akkor valószínűleg seggbelőnek nyíllal és addig üldöznek lovon míg azt nem kiabálod "A magyarok nyilaitól ments meg Uram minket"...

2010. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!