Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Számotokra milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra milyen az ideális szex? Miről szól/szólna nektek? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Van itt e fajta képzeletbeli standard amilyennek úgymond kellene lennie? Nagyon leegyszerűsítve 15 perc előjáték, 10 perc aktus, és utána összebújás?

Mi dönti el, hogy ez már szeretkezés? Maga az aktus? Ha már aktus, akkor mi az az időtartam ami megfelelő míg bent van a pénisz a vaginában? Mennyi póz? Milyen ütem?

És ezen kérdésekre a válaszok másak lehetnek egy aktív párkapcsolatra, illetve egy alkalmira?

Nyilván erre nincs pontos recept, de érdekelne a véleményetek akár korral.

Köszi

26 F



2019. nov. 2. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek többsége szerintem egyénfüggő, van akinek 10 perc előjáték bőven elég, de van akinek akár fél óra se elég. Ugyanez vonatkozik a pózra és az ütemre is, van aki gyengéden szereti, és van aki azt szeretné érezni mintha egy csataló lenne mögötte. A póz is egyénfüggő, én azt mondom próbáljatok ki minél többet és ne ragadjatok le egynél. A pénisz pedig addig legyen a vaginában amíg mindketten ki nem elégültök.


Legtöbb esetben a pasim megy el először, és van amikor kihúzza hogy pihenjen egy kicsit, ilyenkor csak játszunk egymással és a második menetben felvesz egy gyorsabb és erősebb iramot addig amíg a csúcsra nem jutok akár többször is ha nagyon ügyesen csinálja, de miután másodjára is elélvez akkor meg szokott állni.


24N

2019. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!