Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az idősebb férfiak izgatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

gyakran fantáziálok arról, hogy egy 30-40 éves pasi belemarkol, paskolja a fenekem, bekapja a mellbimbómat, majd végigcsókolgatja a testemet. Aztán lefektet az ágyra, és elkezdi nyalogatni a p@ncim, majd megujjaz.

Normális, hogy ezt csak a 30-40 éves férfiakkal tudom elképzelni (18 éves lány vagyok)?

És az normális, hogy szexelést meg hogy viszonzom azt nem szoktam elképzelni, csak a fentebb leírtakat?

Csak valahogy olyan izgató ezt elképzelni.



2019. nov. 2. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan olyan normális, ahogy a srácok jelentős részét pedig az idősebb nők izgatják. Akik leszólják az idősebbeket kedvelő fiúkat és lányokat, azoknak pedig többnyire szamarakkal volt és van viszonya.:D
2019. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen jó ez igy ahogy leirtad. Részt is vennék benne szivesen. S mivel mindig is olyan adniadniadni tipus voltam, akár egy óráig is elsimogatok-nyalok-ujjazok lányt. Sokszor kisebb nagyobb spricc a vége náluk :-). Garantál élményt okozok igy a 48 évemmel, nőtlenül (bocs, tapasztalatból mondom-teszem).

Semmi nem számit, csak az élvezet-élmény, aztán ki ki megy a dolgára, totál kötetlenül.

2019. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az idősebb férfiak izgatnak nincs ezzel semmi baj.
2019. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ebben semmi kivetnivaló! Már csak az a kérdés, hogy mindez megmarad-e fantáziálás szintjén, vagy meg is valósítanád...

Én pl. szívesen megtenném ezeket a dolgokat (ne legyünk álszentek, van olyan férfi, aki nem?) 1 csinos, fiatal lánynak, és viszonzást sem feltétlenül várnék.

De ilyen lányok kb. csak a mesében vannak, akik élesben is meg merik tenni, ami a fantáziájukban él...

42/F

2019. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

Ez a baj a mai világban, hogy ha az ember bárhol elmondja, leirja a totál frankót (esetleg pozitiv tulajdonságait), nem x10 túlfényezve magáról, azt lehurrogják, itt meg 0-val lepontozzák.

És bármi jót olvas hall az ember, az első reakció : áááá, az nem igaz, et meg az tök szar, különben is mit képzel ez magáról stb stb stb.


Ezt a hülyeséget :-) És ezért utálok mindent ami "tömeg" és "általános elvárás" meg "normális" stb stb.

2019. dec. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!