Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az h még 1 duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h még 1 duci alkatú csávó is modell kinézetű csajt akar? Ennyire nincs igény a teltebb lányokra?

Figyelt kérdés
Én telt nő vagyok. Sose kergettem ábrándokat és nekem is tetszenek a kicsit apus alkatú fiúk. De már nem 1 az ismerkedésnél kijelenti h mondjuk csak 70 kg alatti lányok jöhetnek szóba... Amit nem értem mert aki nem tökéletes alkatú szerintem ha tényleg akar valakit kapcsolatra akkor vagy ő tesz a saját alakjáért vagy lejebb ad az igényeiből.
2019. nov. 2. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok segget nyalni, pont ezért jönnek be veszettül a teltebb lányok.
2019. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom ez hogy van, de a ducibb csajok találták ki az a mondást, hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal!" Szerintem a férfiak többségének a vékonyabb karcsúbb lányok jönnek be mint nekem is. Szerintem az a nőiesebb. Mondja a mondás is hogy a "törékeny nők" Minden arra utal, hogy a vékony karcsú alkat a nőies.
2019. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kövér vagyok, és bejönnek a kövér lányok is, még akár a nálamnál nagyobbak is.
2019. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj a teltebb lányokkal. Nekem is azok tetszenek.
2019. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Mennyi pinabubus. :D Puncsolnak pitiznek a szexért!

Nem fura hogy csak ilyen pasik írtak neked erre a kérdésedre?

Nem, a teltseg nem baj. Öltözz szexin, legyél ápolt és kedves. :)

2019. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig van ránk igény, csak tudni kell viselni, meg nem az ideális testsúly 2x-esével kell azt mondani, hogy telt, mert az kiscsillag, igenis kövér. Telt vagyok, a párom nem, hogy husi, hanem vékony, sportos.
2019. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De,van igény...
2019. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os. Nős vagyok. Nem pitizésből írtam.
2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindig is a teltebb nők jöttek be, a vékonyabbak olyan kislányosak. 33/F
2019. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elegem minden nőben az arca fog meg.

Igaz azért számomra az is számít hogy ne legyen nagyon hogy is mondjam telt.

2019. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!