Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működtethetem-e legálisan ezt...

Működtethetem-e legálisan ezt a vállalkozást? Van-e rá igény egyáltalán?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy létre hozok egy vállalkozást, amely a párkapcsolatokkal foglalkozik. Gondolok itt tanácsadásra, öltözködési tippekre, önbizalom növelő tréning, hűségtesztre (az mennyire legális, hogy egy nő, vagy férfi el akarja csábítani a megadott személyt, s ezt fel is veszi videóra) stb.

Én magam Divattervező vagyok és ismerek egy csomó stylistot, modellt, szerintem működne a dolog!


A véleményeteket kérném mindkét kérdésben.



2013. aug. 7. 00:38
 1/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Az, hogy divattervező vagy és ismersz pár modellt nem garancia arra, hogy képben is vagy a párkapcsolatokban, önbizalomban. Öltözködési tippek mehet, de azt sok helyen szolgáltatják, többségében ingyen. (Lásd MrSale)Ez a hűségteszt meg... Szerinted mennyire etikus, pláne ha kiderül és mondjuk az illető ártatlan.
2013. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most nehezen találsz rá fizetőképes keresletet.
2013. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én se látok ebben nagy fantáziát. Az internet tele van önjelölt randigurukkal ráadásul már a szennylapok fele is párkapcsolati tippekről szól. (Máshol már kifejtettem, hogy azért ment erre a sajtó, mert ehhez nem kell ész vagy végzettség, viszont sok embert érint a téma.)

Sőt különféle fizetős önbizalom növelő PUA kurzusok folynak a csapból is, szóval szerintem nagyon telített a piac.


A hűségteszt se nyerő, mert ha 1 nő féltékeny a hapsijára és tesztelni akarja, akkor megkéri egy barátnőjét (vagy annak a barátnőjét), hogy tegyen egy próbát, nem pedig X ezret fizet valakinek...

2013. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linkoln ***** válasza:

Erősen marketing függő.

Szerencse, marketing. Idő árulná el.

Magában erre ne alapozz. Minél több idő és energia van befektetve, annál jobbak az esélyek.

2013. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erről szólt a Mónika show, illetve a Balázs show!


Ezekről lemaradtál? Akkor sem volt rá igény, pedig milliárdokat költöttek a marketingre, hát még a megvalósításra!


Sok száz Tv társaság és több ezer fős szakértőik belebuktak.

De neked sikerülni fog!!!


Tudsz feltenni magadról képet 1 modell mellet? NEM! Oké semmi gond...

2013. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a képet, öltönyöd ütős viszont a sportcipő az sokkolt, bár fiatalos.


Saját tervezés?


A j1-es modell hány éves?

2013. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KarÁdi válasza:

Szia.

Egy pár napja pont ezen gondolkoztam én is.

Nem kell a negatív véleményekre alapozni.Kitartás akaraterő kell. Ha te hiszel benne ,hogy meg tudod csinálni akkor sikerülni is fog.Át kell gondolni mennyi az a minimális befektetés ami ehhez kell, és betudhatod tanulópénznek. Nekem van egy pár ötletem, ha gondolod.

2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!