Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lánynál túl nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lánynál túl nagy szexuális igény? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve veszítettem el a szüzességemet, és ez a dolog már azelőtt is fent állt, csak azóta még jobban kívánom a szexet. Barátnőim is mondják hogy ha van párjuk heti 2-3 alkalommal szexelnek, mégha lenne lehetőség többre is. Nekem eddig 2 barátom volt, az elsővel úgy éreztem hogy nekem kell magamat ráerőltetni. Hiába voltam még vele szűz, az elején is igényeltem a heti 4-5 orgazmust. Természetesen ez viszonozva is volt. Viszont a pasinak elég volt heti 2-3 alkalom, és már kellemetlenül éreztem magam hogy megint nekem kell kezdeményezni, meg biztos csak teher neki. Vele veszítettem el a szüzességemet, de utána ez ugyanígy folytatódott. A másik pasimmal semmi ilyen probléma nem volt, mindketten szerettünk szexelni, és csináltuk olyan heti6-7 alkalommal. Viszont mióta szingli vagyok azóta is fenn áll a helyzet hogy igénylem az orgazmust. Néha már annyira hogy pl iskola közben is eszembejut, hogy most mennyire jó lenne szexelni. Természetesen szoktam maszturbálni, el is szoktam élvezni, de már kicsit idegesítő hogy ekkora a szexuális étvágyam. Nemrég beszéltem erről egy barátnőm anyjával aki nőgyógyász, és mondta hogy ez teljesen természetes, meg élvezzem ezt ki amennyire lehet. Viszont én inkább visszább akarom szorítani, hogy valahogy ne kívánjam annyira, vagy ne gondoljak rá. Szóval erre valami tippeket adhatnátok hogy mit tehetnék ennek érdekében.

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2019. nov. 2. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne tegyél semmit! Éld ki a vágyaidat!
2019. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Lehetetlen visszaszorítsni! És nem is kell! Maszturbálj és fedezd fel magad!

Otthon az ágyban vibrátorral, vagy bármilyen kellékkel teszteld magad,és közben élvezd!

2019. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy használd ki ameddig magas a libidód.

Keress egy megbízható szexpartnert, ha a maszti nem elég!

2019. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehetetlen "visszaszorítani" :D


Sok más értelmes dologra is fel lehet használni ezt az energiát

2019. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmasabb szex, jobban kielégít..
2019. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Semmit nem tudsz tenni. Én minden reggel orgazmussal indítok, egy gyors menettel a szobatársammal, így nem vagyok feszült nap közben. Este szex vele vagy egy másik állandó pasival, hétvégén buli, szex-szex... Ne vond meg magadtól azt ami jó!

21/L

2019. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
#6 nem lenne kedvem tőled elkapni semmit
2019. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hülyeségnek hangzik de igaza van a barátnőd anyjának,tapasztalat alapján mondja hogy élvezd ki később meg majd bánni fogod,én is szívesen szexelnék hetente minden nap egy nővel de nincs kivel,eddig sajnos még soha nem volt, az ilyet nem szabad el nyomni mert az szerintem csak rossz dolgot eredményezhet.
2019. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, élvezd ki.

Én férfiként vagyok ilyen. Napi 1 szexre igényem van vagy kiverem magamnak. Ez van, ilyen vagyok.

2019. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éld ki ezt az egészet, de jobb ha nem fűvel-fával, mert összeszedsz valamit. tuti, hogy találsz fiúban olyan állandó partnert, aki hasonló igényekkel rendelkezik.
2019. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!